Як займатися просуванням в Telegram

У сучасному світі люди все частіше використовують інтернет для розвитку власного бізнесу, створюючи сайти, сторінки в соціальних мережах, що пропонують різну продукцію і послуги. Щоб йти в ногу з часом, краще вибирати найбільш актуальні на сьогодні сервіси, що дозволяють розширити базу клієнтів за рахунок популярності платформи. Для просування свого сайту ви можете використовувати відразу кілька ресурсів або зосередити свою увагу на одному розвивається проект.

Як займатися просуванням в Telegram

Для отримання заробітку з Telegram слід розвивати канал.

Функціонал месенджера «Телеграм», створеного для миттєвого обміну інформацією, дає безліч можливостей для реалізації найсміливіших ідей для бізнесу. Крім того, інструменти програми дозволяють залучити активних користувачів, сприяючи просуванню вже існуючого сайту. Створення тематичних співтовариств і ботів в «Телеграм» доступно кожному власникові облікового запису, тому з розміщенням інформації труднощів не виникне, навіть якщо ви тільки що почали користуватися месенджером.

Помічники в просуванні вашого бізнесу в «телеграмі»

Користувачам додатки надані наступні інструменти, які можна використовувати з метою залучення потенційних клієнтів:

  1. Групи і супергрупи. Це спільноти, що мають різні напрямки і збирають людей, які цікавляться темою. Відмінності груп від супергруп в їх масштабах. Користувачі можуть приєднатися до спільноти на запрошення або підписавшись самостійно після підтвердження адміністратора. Звичайний чат включає невелику аудиторію до 200 чоловік, тоді як в супергрупи кількість учасників може складати до 5000 чоловік. Використовувати чати для свого бізнесу ви можете по-різному: створити своє тематичне співтовариство або за певну плату рекламувати продукцію, послуги в чужому. Крім того, можна ненав’язливо просувати власний бізнес, спілкуючись з учасниками групи. Групи і супергрупи
  2. Канали. Створення спільноти такого типу дозволяє ділитися корисною інформацією по темі з аудиторією без можливості коментування для передплатників. При бажанні канал можна монетизувати. Підписатися на нього може скільки завгодно людей. Ваше завдання їх тільки залучити і утримувати увагу цікавими постами. Передплатники каналу можуть регулярно отримувати повідомлення про нові записи, якщо тільки ця опція у них не відключена.
  3. Боти. Відмінною особливістю месенджера є роботизовані акаунти, які здатні виконувати всілякі функції від розсилки повідомлень і консультації в режимі он-лайн до здійснення продажу. Боти значно спростять роботу з клієнтами, допоможуть просунути бізнес, здійснюючи будь-які дії по заданих параметрах. Віртуальний помічник, створений під певні завдання, діє автоматично, без вашої участі, але для цього його необхідно налаштувати. Роботи в «Телеграм» можуть бути включені в групу, можлива також прив’язка до вашого сайту.

ПОРАДА. Досягти цільової аудиторії шляхом створення тематичних співтовариств і ботів для розкрутки сайту, що продає можна за умови регулярного надання якісного контенту, який залучає публіку.

Як використовувати ресурси «Телеграма»

Якщо ви просуваєте свій бізнес за допомогою інструментів програми, використовуйте всі можливості «Телеграма» для поповнення клієнтської бази та інформування передплатників про події, пов’язані з вашим бізнесом.

  1. Ви можете запустити рекламу вашого сайту на каналах або в групах, присвячених вашій тематиці. Зробити це можна, використовуючи рекламні біржі, що включають пошук за категоріями. Ви зможете без зусиль відшукати з присутнього асортименту відповідне співтовариство, де мешкає потрібна аудиторія, потенційно здатна потрапити до лав ваших клієнтів. Невеликий цікавий пост зі згадуванням інформації про вашому сайті, учасниками каналу чи групи приверне левову частку зацікавлених людей.
  2. Групи надають можливість спілкування між користувачами. За допомогою чатів можна здійснити підтримку клієнтів. Групи дозволяють особисто вести діалоги, відповідати на питання зацікавлених вашою темою людей, інформувати про зміни в роботі, акціях та інших новинах, тим самим піклуючись про просування вашого сайту. За допомогою обговорень і налагодження теплих контактів є чимала ймовірність залучення нових клієнтів.
  3. Створіть власний канал, в якому можна ділитися з передплатниками різноманітною інформацією по темі і посилатися на свій сайт, що надає послуги. Використовуйте взаємний піар, співпрацюючи з іншими спільнотами. Схиляти людей до споживання ваших послуг або купівлі товарів слід ненав’язливо, тому не перестарайтеся з рекламою. Створіть власний каналПриділяйте увагу в своїх постах не тільки розкручування продукції, але і близько тематичним записів, підігріваючи інтерес передплатників. Перевантажені рекламою канали нікому не цікаві, тому займаючись просуванням, не забувайте про підвищення зацікавленості користувачів. Періодично балуйте своїх передплатників розважальними постами, тоді вони будуть ділитися записами зі своїми друзями, а ви збільшите аудиторію.
  4. Створення ботів дозволяє істотно розширити клієнтську базу і скоротити часові витрати на роботу з людьми. Робот може розсилати інформацію про новинки продукції, майбутні акції, проводити опитування серед передплатників, збираючи побажання клієнтів, а будучи прив’язаним до сайту, зможе і зовсім займатися продажами замість вас. Це допоможе налагодити і удосконалити роботу з розвитку бізнесу, звільнивши від рутинних завдань. Створити заготовку для бота є можливість, не виходячи з «Телеграма», за допомогою прародителя роботів BotFather. Використання роботів BotFatherКлюч-токен, який був надісланий ботом, потрібно зберегти, цей код зажадають сервіси, що використовують його для подальшої настройки. Деякі найпростіші опції можна задавати відразу, але продовжити навчання бота командам доведеться на сторонніх сайтах, що пропонують такі послуги (вони можуть бути і безкоштовними). Якщо ви не володієте навичками програміста, краще довірити справу професіоналам, які допоможуть оснастити вашого помічника спеціальним функціоналом.
  5. Ви можете також використовувати готових ботів, корисних для вашого бізнесу. Це можуть бути роботи, надають інформацію з різних питань, надсилають аналітичні дані, перекладачі та ін.

Розкручувати спільноти в «Телеграм» ви можете, додаючи в каталоги чатів, каналів, залишаючи посилання на інших ресурсах — у соціальних мережах, тематичних форумах і т. Д. З огляду на популярність додатки, організувати просування в «Telegram» за рахунок його функціональних можливостей нескладно. Злегка повозившись з ознайомленням, ви неодмінно розберетеся з усіма опціями, які пропонує месенджер, і застосуєте їх для розкрутки вашого бізнесу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector