Як поставити тире в Word

Якщо у початківця користувача поцікавитися, як поставити тире в Ворді, він без зволікань продемонструє своє «відмінне» знання клавіатури та виставить в пропозицію символ, задіявши кнопку, розташовану через одну від Backspace. На жаль, таке «тире» підійде тільки для неофіційної переписки.

Якщо ж це офіційний документ, його просто можуть забракувати. Проблема полягає в тому, що «мінус», «тире», «дефіс» зовні дуже схожі, але незважаючи на це несуть абсолютно різне смислове навантаження. Використовуючи невірне написання знаків, може бути спотворений весь зміст написаного. Саме з цієї причини багато хто намагається розібратися, як ставити довге тире в Ворді.

Всі види тире

вставка символу

Word — офісний додаток з безмежними можливостями, про які сам користувач навіть може і не підозрювати, поки не виникне в цих знаннях гостра необхідність.

В Ворді передбачена можливість ставити і дефіс, і три різновиди тире: довге, середнє і електронне. Для цього слід лише ознайомитися з цим можливостями, дізнатися, як зробити довге тире в Ворді.

Використання спеціальних символів

Коли при друкуванні інформації виникає необхідність відобразити символ, якого немає на клавіатурі, користувач вдається до використання особливої ​​функціональної можливості Word.

Для цього в основному меню «Вставка» переходять по рядку «Символ», після цього відкривається діалогове вікно з аналогічною назвою, що містить дві вкладки. Автоматично відкрита перша вкладка, а для того, щоб зрозуміти, як поставити тире в Word, слід перейти на другу вкладку «Спеціальні знаки».

Серед перерахованих спеціальних символів досить просто знайти довге та коротке тире. Вибравши те, в якому безпосередньо в даний момент потребує користувач, на нього наводять курсор миші, клацнувши по ньому, виділяють його синім кольором, а після цього в нижній частині діалогового вікна натискають «Вставити».

Вставка спеціальних символів

Такий варіант хороший, якщо користувач лише зрідка потребує того, щоб в документі Word поставити тире. Ті, хто займається друкуванням офіційних документів, повинні вивчити альтернативні варіанти, як зробити тире в Ворді, щоб прискорити процес.

Автоматизація процесу

Щоб процес друкування бажаного символу не відбирав багато часу, в Word існують варіанти, що дозволяють автоматизувати процес, внаслідок якого виконання такого завдання буде легким і миттєвим.

Використання кодів

Розробники офісного додатка Word в принципі потурбувалися про те, щоб при створенні документа здійснювалася автоматична заміна символу, який був встановлений замість розділового знака. Якщо Word виявляє два слова, між якими знаходяться прогалини і встановлений «мінус», він автоматично його замінює правильним символом.

Якщо ж з яких-небудь причин така автозамена не здійснилася, користувач може сам замінити символ, скориставшись спеціальним кодом. Зокрема, досить набрати число 2014 року, а потім відразу ж затиснути одночасно дві кнопки «Alt» і «Х», як додаток миттєво все автоматично виправить, в документі відобразиться довге тире.

Такий метод діє тільки в Word, але існує альтернативний спосіб введення коду, дія якого поширюється не тільки на офісний додаток, але завдяки йому вдається поставити довге тире в будь-якому іншому текстовому редакторі, включаючи Блокнот і html-редактор.

Досить затиснути кнопку «Alt», після чого ввести 0151, а потім відпустити «Alt», як в редакторі відобразиться бажаний розділовий знак. Все неймовірно просто, ставити такий розділовий знак зовсім нескладно, при цьому дії не віднімають багато часу.

Поставити тире можна також, затиснувши всього лише три кнопки клавіатури, але для цього буде потрібно, щоб клавіатура була повноцінною і мала «цифровий» компонент справа. У цьому випадку одночасно затискаються для того, щоб ставити:

  • середнє тире — «Сtrl» і мінус;
  • велике — «Сtrl», «Alt» і мінус.

Якщо користувачеві складно запам’ятати всі перераховані коди, він вважав за краще б, щоб поєднання клавіш було б іншим, офісний додаток надає йому таку унікальну можливість. Буде потрібно всього лише скористатися наступною підказкою.

Для цього доведеться знову відкрити діалогове вікно вставки символів. Після виділення потрібного символу синім кольором, слід натиснути кнопку «Швидкий доступ», розташовану в нижній частині вікна. Далі з’явиться форма, в якій буде запропоновано встановити сполучення, яке бажає сам користувач. Тепер, якщо виникне необхідність ставити тире в тексті, буде досить застосувати те поєднання, яке ввів користувач.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector