Чому Telegram не російською мовою, і як це можна виправити

Найбільшою проблемою для аудиторії мессенджера «Telegram» з країн СНД до недавнього часу була відсутність офіційної підтримки рідної мови. Розробники програми просто не вважали територію Росії і країн СНД пріоритетним ринком. Так, можна було скільки завгодно обурюватися, але Павло Дуров і його однодумці мали свою чітку позицію з цього питання. І ось, на початку жовтня 2017 року було анонсовано офіційна підтримка російської, української та деяких інших мов, а також була представлена ​​нова платформа для перекладу програми на багато інших. На жаль, на даний момент нова локалізація реалізована лише в мобільних версіях програми, хоча додаток для комп’ютерів можна локалізувати вручну.

Як на «Telegram» включити російську мову

У зв’язку з цим виникає питання — як русифікувати «Telegram» на телефоні або планшеті? Як поставити російську мову на «Телеграм» на комп’ютері? Відповіді на них ми надамо в сьогоднішньому матеріалі.

З якої причини «Телеграм» англійською

Як уже згадувалося вище, мобільна версія «Telegram» для Android і iOS, починаючи з версії 4.4, отримала офіційну підтримку російського меню. Тепер, щоб насолоджуватися зрозумілою мовою, досить перемкнути його в налаштуваннях. Але ось, ви почули новини, відкриваєте програму, а інтерфейс як і раніше англійською. Через що це може бути? Розглянемо кілька причин.

 1. Ви не поновили мобільну версію «Телеграма» через магазин додатків. Русский доступний на новій версії.
 2. Ви оновили мобільну версію, але не переключили мову в налаштуваннях. На жаль, інтерфейс в «Telegram» автоматично не переходить на російську, тому навіть після поновлення у вас буде англійське меню.
 3. Ваш телефон працює на Windows Phone. На сьогоднішній день програму для цієї операційною системою русифікувати неможливо.
 4. Ви користуєтеся «Telegram» на комп’ютері. На даний момент, незалежно від операційної системи, «Телеграм» для комп’ютера не має офіційної підтримки нових мов.

Як включити російське меню на мобільній версії

 1. Насамперед, необхідно перевірити, чи встановлена ​​на ваш пристрій остання версія «Телеграма». Це можна зробити через магазин додатків. Залежно від операційної системи, це буде Android Play Store або Apple AppStore.
 2. Якщо є оновлення, скачайте його і встановіть. Залежно від швидкості інтернету процес займе від хвилини до п’яти.
 3. Запустіть оновлену програму і виставте мову в налаштуваннях.
 • Android: в лівому верхньому кутку натисніть на кнопку у вигляді трьох горизонтальних смужок — Settings — Language — Русский;
 • iOS: в правому нижньому кутку натисніть кнопку Settings — Chat Settings — Language — Русский.
 1. Інтерфейс програми відразу ж перейде до списку вибраних мову.

Як русифікувати «Telegram» на комп’ютері

 1. Знайдіть через пошук в телеграмі спеціального бота, який дозволяє завантажувати файли локалізації та підкаже, як перевести «Телеграм» на російську. У лівій верхній частині екрану в рядку пошуку наберіть @telerobot, після чого мишкою клікніть на ім’я Робот Антон.Знаходимо бота Антона
 2. Для запуску бота клікніть кнопку Start.
 3. Далі, бот запропонує вибрати вашу платформу. Оскільки для нього немає абсолютно ніякої різниці, що за операційна система у вас встановлена, необхідно вибрати Telegram Desktop.Local windows
 4. Після того як у відповідному повідомленні бот надішле файл локалізації, натисніть на синю стрілку, що дозволить зберегти файл на жорсткому диску комп’ютера.
 5. Далі, необхідно перейти в налаштування, для чого натиснути на три горизонтальні смуги в лівому верхньому кутку екрану і клікнути Settings.
 6. Надрукуйте на клавіатурі слово loadlang. Не шукайте ніяких полів введення, просто надрукуйте. Перед цим не забудьте проконтролювати, переключена клавіатура на англійську. Вводимо команду loadlang
 7. Після цього відразу ж відкриється вікно провідника файлів, де необхідно в папці завантажень відшукати скачаний файл локалізації і натиснути кнопку «Відкрити».відкриваємо файл
 8. Програма відразу ж запропонує виконати перезавантаження, після чого інтерфейс буде на обраною мовою.перезавантаження

висновок

Завдяки тому, що «Telegram» представив офіційну підтримку російської в мобільній версії месенджера, більше не потрібно виконувати ніяких хитрих маніпуляцій, щоб виконати русифікацію вручну. На жаль, на комп’ютері доведеться скористатися другим варіантом, але ми віримо, що незабаром розробники представлять цю можливість і на комп’ютерному клієнта. У коментарях розкажіть нам, чи сподобався вам офіційний переклад «Telegram» на російську мову.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector