Гугл Перекладач з німецької на російську

Google Translator — одне з найбільш ефективних рішень в області машинного перекладу. Компанія виділяє значні кошти на розвиток свого проекту, тому переклад на сервісах і мобільних додатках за своєю якістю є одним з кращих в світі. Вирушаючи в Німеччину у справах або в туристичних цілях, прихопіть з собою на мобільному телефоні додаток від Google. Воно не тільки зручно прочитає «на ходу» написи, а й дозволить зручно поспілкуватися з місцевими жителями. Нижче розберемо, як Гугл Перекладач працює з перекладами з німецької мови на російську. А також які основні можливості даної програми.

Що важливо знати про Google Translator?

Як ми писали вище, «Гугл Перекладач» (Андроїд, iOS) — одне з кращих в світі додатків для мовного перекладу. Воно пропонує безліч зручних функцій, серед яких:

Можливості програми: Пояснення:
Величезна база данихПідтримує роботу з 103 мовами.
Функція автономного перекладуДозволяє перекладати текст в автономному режимі на 59 мовах.
Виконання швидких переказів за допомогою камериПідтримується 38 мов, в тому числі, німецький, японський.
Переклад з фотографіїЗніміть фото і завантажте її в додаток для точного перекладу (підтримується близько 50 мов).
Переклад бесідиПідтримується двостороння бесіда в режимі реального часу (понад 30 мов).
Підтримка мануального введенняМалюйте пальцем текст і символи на екрані, вони будуть переведені (працює на 93 мовах).
функція розмовникаВи можете записати переведених слів і фраз.
Автоматичне визначення мовиЗручна функція, якщо мова джерела невідомий.

Функція автоматичного визначення мови
Доступна функція автоматичного визначення мови Гугл Перекладач

Читайте також: безкоштовні перекладачі по фото з англійської на російську.

Як користуватися Гугл Перекладачем для перекладу з німецької на російську мову

Додаток досить просте у використанні, і за замовчуванням використовується екран перекладу. Зліва — мова, з якого ви переводите — німецький, а праворуч — кінцевий мова — російська.

Початкові і кінцеві мови для перекладу
Виберіть початкові і кінцеві мови для перекладу

Додаток буде намагатися автоматично визначити недавно використані вами мови, але ви можете просто вибрати потрібну мову з наявного переліку. Для прискорення вибору мови обрані раніше мови будуть перебувати на початку списку. Ви також можете поміняти місцями вибрані мови, натиснувши на кнопку з двома стрілками в середині.

Стрілки для зміни мов
Натисніть на кнопку зі стрілками для зміни мов

Після того, як ви вибрали потрібні мови, ви можете тапнуть на поле нижче, після чого відкриється віртуальна клавіатура. Вам залишиться ввести у відповідне поле слово або фразу для перекладу. Під час введення програма Google Translator буде переводити ваші фрази з німецької на російську мову і навпаки. При цьому якщо програма передбачає, що ви помилилися, вона запропонує вам інший варіант при наборі.

Введення тексту Гугл Перекладач
Введіть вгорі текст для перекладу

Також ви можете бачити маленький значок динаміка поруч з кожним перекладом. Натисніть на нього, і ваш пристрій скаже переклад вголос. Це буде корисно в разі, якщо ви не впевнені у вимові. Якщо у вас немає можливості говорити вголос і перетворювати текст в мову, тоді вам буде необхідно встановити додаток під назвою «Google TTS».

Google TTS
Встановіть додаток Google TTS

На Android ви також повинні:

 1. Зайти в «Налаштування», далі вибрати «Система».
 2. Потім «Мова і введення» — «Виведення тексту в мову» і переконатися, що обраний «Механізм перетворення тексту в мову» від Google.
 3. Зазначений маршрут може трохи відрізнятися на різних телефонах, наприклад, на телефонах «Samsung Galaxy», це «Налаштування» — «Загальне управління» — «Мова і введення» — «Текст в мову».

Ви також помітите значки управління під текстовим полем. Вони дозволяють перемикатися на камеру для переказів в режимі реального часу або робити фотографії для завантаження.

Значок камери Гугл Перекладач
Натисніть на значок камери для виконання переказу за допомогою камери або з фото

Також доступний введення рукописного тексту, режим розмови і активація голосового зв’язку під час розмови на німецькому або будь-якому іншому мовою.

Рекомендуємо до прочитання: Яндекс Перекладач з російської на казахський онлайн.

Робота з Гугл Перекладач в оффлайн режимі

Незважаючи на те, що для повноцінної роботи Гугл Перекладач потрібне підключення до Інтернету, ви можете також використовувати його в режимі оффлайн для 59 мов. Для цього вам спочатку доведеться завантажити відповідні мовні пакети.

Для цього:

 1. Натисніть кнопку з трьома крапками в правому куті, потім виберіть «Налаштування».
 2. Далі виберіть опцію «Мови на пристрої».
 3. І в переліку, що відкрився мов завантажте ті мови, з якими ви хочете працювати без підключення до Інтернету. Наприклад, німецьку та російську.

автономні мови
Завантажити мови для автономної роботи

Якщо ви намагаєтеся звільнити місце на своєму смартфоні або просто приводите в порядок, то ви можете позбутися від раніше завантажених мов, які вам більше не потрібні, натиснувши на значок кошика поруч з ними.

Використання камери для перекладу з німецької мови

Якщо ви хочете перевести будь-якої знак або напис через Гугл Перекладач, просто тапніте на значок камери, і наведіть камеру на потрібну напис. Зазвичай мова визначається автоматично, але якщо це не так, тоді поверніться в базове меню і вкажіть німецьку мову для перекладу на російську.

Якщо переклад не проводиться автоматично на екрані, тоді торкніться значка очі внизу, щоб включити миттєвий переклад. Майте на увазі, для багатьох мов необхідне підключення до Інтернету, щоб зазначена функція була працездатною.

Google Translate Camera
Переводите написи за допомогою камери вашого телефону

Як тільки текст, який ви хочете перевести на російську мову, з’явиться на екрані:

 1. Натисніть кнопку паузи в правому нижньому кутку, це дозволить заморозити екран.
 2. Потім натисніть червону кнопку спуску затвора і використовуйте Google Translate для сканування зображення. Він покаже весь доступний текст, і ви можете виділити конкретний текст, який ви хочете перевести, провівши по ньому пальцем.
 3. Ви також можете натиснути на значок зображення в лівому нижньому кутку, щоб Гугл відсканував вже зроблену фотографію з німецьким текстом. В цьому випадку вам буде запропоновано вибрати зображення з галереї.

Мережевий онлайн перекладач від Google

У мережі також доступний мережевий перекладач Гугл, що дозволяє перекладати з німецької на російську текст і документи.

Користуватися ним дуже просто:

 1. Перейдіть на translate.google.ru;
 2. Зліва виберіть базовий мова (німецька), праворуч кінцевий — російська;
  Гугл перекладач
  Виконуйте перекази за допомогою мережевої версії Гугл Перекладач
 3. Під час введення тексту буде відображатися переклад.

Додатки-аналоги для смартфона з німецької на російську

Крім Гугл Перекладач зверніть увагу на наступні мобільні рішення:

 • «SayHi» (Андроїд / iOS) — популярне за кордоном безкоштовний додаток для перекладу на 90 мовах. Підтримується трансформація тексту з німецької, мови, а також переклад з камери. Для озвучення перекладу присутні чоловічі і жіночі голоси, є функція уповільнення мови;
  SayHi додаток
  Додаток «SayHi» виконує переклад на 90 мовах
 • «Яндекс.перекладач» (Андроїд, iOS) — популярне в Росії мобільний додаток для перекладу на російську мову. Підтримує більше 90 мов онлайн, і близько десятка оффлайн. Є функція перекладу з камери і зображень на 12 мовах, включаючи німецький;
 • «TripLingo» (Андроїд, iOS) — вміє виконувати голосовий переклад на 19 мовах, вміє розуміти текст на зображеннях і навіть підключатися до перекладача-людині для здійснення «живих» перекладів.
  TripLingvo
  «TripLingvo» має ефективну функцією голосового перекладу

Це стане в нагоді: голосовий перекладач онлайн.

висновок

Вище ми розібрали, як працює Гугл Перекладач для перетворення тексту з німецької мови на російську. А також які його можливості і як користуватися його базовими опціями. Використовуйте його для текстового, голосового та візуального перекладу, що дозволить вам зробити вашу поїздку до Німеччини і спілкування з німцями більш комфортним.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector