Як заборонити Windows 10 встановлювати оновлення

Windows 10

Незабаром Microsoft випустить Windows 10 May 2019 Update. Не секрет, що оновлення Windows 10 бувають проблемними, недавній приклад — October 2018 Update, який знищував призначені для користувача файли в стандартних папках і викликав падіння системи з синім екраном смерті.

Мудрі люди давно зрозуміли, що поспішати не варто, і встановлювати апдейти Windows 10 — дурна затія, яка може привести до непередбачуваних наслідків аж до повної поломки комп’ютера. Відключити автоматичне оновлення Windows 10 можна різними способами, в тому числі за допомогою вбудованих засобів, але новачкам і тим, кому не хочеться вникати в складні настройки, простіше скористатися утилітою, яка в пару кліків відключить служби, що відповідають за скачування файлів з серверів Microsoft.

Windows Update Blocker

Одна з таких утиліт — Windows Update Blocker, яка нещодавно оновилася до версії 1.2 і отримала сумісність з найсвіжішими збірками Windows 10. Вона безкоштовна, проста і чудово справляється з покладеною на неї завданням.

Скачайте її і запустіть з правами адміністратора. У ній всього дві опції: Enable Service в Disable Service. Якщо активна перша, оновлення можуть приходити на комп’ютер, а якщо друга — не можуть.

Windows Update Blocker може блокувати скачування і установку як великих апдейтів, так і дрібних патчів, які іноді теж виявляються проблемними. Як обмежити оновлень виберіть опцію Disable Service і натисніть кнопку Apply Now. Перезавантажувати комп’ютер не потрібно. Щоб відновити отримання оновлень досить знову запустити утиліту і активувати опцію Enable Service.

— t-do.ru/igmedia

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector