11 способів ділитися фотографіями в VK

У соцмережі «ВКонтакте» є безліч різних способів відправки зображень, в тому числі ті, про які ви навряд чи не знаєте.

Меню прикріплень

Наведіть курсор на іконку прикріплень, натисніть пункт «Фотографія» і виберіть знімок з уже завантажених або за допомогою провідника комп’ютера.

іконка фотоапарата

Якщо ви заздалегідь знаєте, що вам потрібна фотографія з комп’ютера, натисніть на іконку фотоапарата в поле введення повідомлень. Після цього відразу ж відкриється інтерфейс вибору зображення в провіднику ПК.

перетягування

Якщо ви переглядаєте файли в провіднику, можна швидко відправити картинку простим перетягуванням її у відкритий діалог. Перед відправкою можна вибрати якість: зі стандартним для VK стисненням або як документ в оригінальному розмірі.

вставка посилання

Якщо ви вирішили поділитися фотографією з інтернету, не обов’язково завантажувати її на комп’ютер. Можна натиснути на неї правою кнопкою миші, скопіювати URL-адресу та вставити його в поле для перегляду сторінок Інтернету. Картинка підвантажиться в повідомленні, і її можна буде відправити. Посилання на файл повинна бути пряма (з розширенням .jpeg, .png тощо)

Посилання з провідника

Прямі посилання на зображення можна вставляти в поле провідника. Натисніть на іконку фотоапарата в діалозі, вставте посилання в поле «Ім’я файлу» в провіднику і натисніть Enter або «Відкрити». Фотографія скочується на комп’ютер і прикріпиться до повідомлення. Ця можливість працює лише в Windows.

Буфер обміну

Якщо зображення міститься в буфері обміну, можна вставити його в повідомлення натисненням Ctrl + V. Існує кілька способів додати картинку в буфер обміну: в графічному редакторі або через меню, яке відкривається після натискання правої кнопкку миші на зображенні в інтернеті.

Кнопка «Поділитися»

У будь-якої картинки в VK є кнопка «Поділитися». Ви можете натиснути на неї і відправити зображення співрозмовника в чат особистим повідомленням. Перед відправкою можна додати до картинки свій коментар.

внутрішні посилання

Скопіюйте в адресному рядку браузера посилання на розміщену в VK фотографію і вставте її в діалог — картинка підвантажиться, після чого її можна відправляти. Можна копіювати навіть не прямі посилання на файли.

Instagram

Аналогічний спосіб працює з Instagram: копіюєте посилання і вставляєте її в діалог.

Веб камера

Якщо вамнужно відправити фотографію, зроблену веб-камерою, наведіть курсор на значок прикріплень, виберіть пункт «Фотографія» та натисніть на «Зробити знімок».

Пошук по фото

В VK працює пошук по фотографіях. В меню прикріплення фото натисніть на лупу і введіть цікавить вас запит. Пошук шукає за описами знімків і тексту, нанесеному на них за допомогою фоторедактора.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector