Як заблокувати SMS-спам в iOS 11

iOS-11-compatibility-8.jpg

В iOS 10 з’явилася цікава функція — можливість стороннім додаткам блокувати будь-які дзвінки на ваш iPhone, і, зрозуміло, досить швидко в App Store з’явилося кілька програм, які блокують номери шахраїв, колекторів, соцопитування і т.д. В iOS 11 Apple пішли ще далі — тепер сторонні додатки можуть блокувати ще й SMS-спам, якого, думаю, у всіх вистачає (це і рекламні повідомлення від операторів, і пропозиції зі знижками від магазинів, і т.д.)

І ось з’явився перший додаток, яке вміє блокувати SMS-спам (до слова, ще воно вміє блокувати і спам-дзвінки). Називається воно Хто дзвонив, скачати його можна в App Store (коштує 15 рублів на даний момент). Після його установки зайдіть в Телефон> Блокування і ідентифікація виклику і включіть повзунок навпроти Хто:

IMG_0633.PNG

Теж саме виконайте в повідомленнях> Невідомі і спам:

IMG_0633.PNG

При включенні галки iOS попередить, що розробнику фільтра буде відправлятися вся інформація про прийшов СМС, включаючи відправника і текст повідомлення. Так що якщо ви передаєте конфіденційні дані — фільтр краще не включати (якщо вам прийшли банківські оповіщення, то хвилюватися нема про що — 4значний код для платежу нічого розробнику фільтра не дасть).

IMG_0638.PNG

Тепер зайдіть в саме додатку і обновіть фільтр. Після включення фільтра в додатку Повідомлення з’явиться нова вкладка SMS-спам, куди і будуть міститися всі такі повідомлення (без повідомлень про те, що СМС прийшла — рівно як з поштовим спамом).

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector