Як XML перетворити в PDF, WORD або TXT

Дорогі друзі, сьогодні ми з вами постараємося провести конвертацію файлу XML в різні формати. Говорити про те, навіщо це потрібно, напевно, не варто, тому ми відразу перейдемо до активних дій. Варто відзначити лише те, що для роботи вам буде потрібно, перш за все, комп’ютер або ноутбук з працюючим інтернет-підключенням, трохи уважності, терпіння і зусилля з вашого боку. Тоді вам буде супроводжувати успіх і все у вас вийде. Що ж, не будемо мучити ваше очікування, приступимо!

Конвертація XML в PDF, TXT або DOC

Переводимо XML в різні формати

Відразу скажемо, що для всіх трьох випадків є можливість конвертувати онлайн на різних сайтах. Їх ми розглядати не будемо, так як ви цілком самостійно можете подивитися в роботі кожен з них, приблизно оцінивши сервіси. Зверніть увагу, що деякі з них можуть пропонувати послугу на платній основі, тому будьте дуже обережні з цим. Далі, ми ж подивимося різні утиліти і програми, які також допоможуть нам досягти своєї мети.

Як перетворити XML в TXT?

Ні для кого не секрет, що файли XML можна спокійно відкрити в стандартному додатку блокнота в операційній системі Windows. Саме ця програма працює з другим форматом, в який ви збираєтеся перевести: це TXT. Тобто якщо зайди в «Блокнот», надрукувати там деякий текст і зберегти його, то він буде мати розширення TXT. Виходить, що досить відкрити файл XML в блокноті і зберегти його?

Не все так просто! Справа в тому, що не завжди додаток коректно завантажує і показує інформацію користувачеві на екран. Але це не означає, що ви не можете спробувати цей спосіб. Можливо, що саме він і допоможе вам досягти найкращого результату. Але все ж у користувачів виникає необхідність використання сторонніх ресурсів.

В якості такого може послужити «Конвертор з XML в TXT», який набагато спростить ваше завдання. Його можна безкоштовно завантажити за посиланням http://freesoft.ru/konverter_iz_XML_v_TXT. Але ви також можете скористатися універсальним рішенням, яке буде представлено далі (рекомендується використовувати саме його).

Конвертер з XML в TXT

Конвертер з XML в TXT

Єдине рішення!

Багато хто задається питаннями: як конвертувати XML в PDF або як перетворити XML в Word? І не дивлячись на абсолютно різні типи розширення, в яких потрібно відкрити і перетворити файл, існує єдине рішення для всіх них, в тому числі і для обговорюваного раніше формату TXT. Ім’я цього чуда — програма Total Excel Converter.

Total Excel Converter

Вікно програми Total Excel Converter

Утиліта представляє собою потужний інструмент з підтримкою величезного числа розширень. Тому вам не доведеться тримати у себе на комп’ютері або ноутбуці кілька різних додатків, які б тільки смітили вільне місце на пристрої. Інтерфейс у Total Excel Converter дуже зручний, тому складнощів з роботою у вас не виникне: ви легко зрозумієте, як перевести XML в будь-який інший формат, щоб, наприклад, відкрити файл в Word. На що варто тоді звернути увагу?

Справа в тому, що цей продукт має пробний період, після якого вам потрібно вирішити: купувати повну ліцензію чи ні. У другому випадку ви не зможете більше ніяк користуватися програмою, тому це питання найкраще вирішити заздалегідь. Тобто підготуйтеся до того, що, якщо вам сподобається цей продукт, то потрібно буде купити ліцензійний ключ. Багато користувачів не звикли до такого результату подій, але потрібно розуміти, що над цим працювали і працювали багато людей. А чужу працю потрібно поважати.

Уявіть, що ви працюєте на швейній майстерні і шьyoте футболки. Ви працюєте, нехай, по п’ять годин на день протягом трьох місяців, а потім виставляєте речі на продаж. А перехожі просто беруть їх з прилавка, міряють і забирають собі. Тобто вони нічого вам не платять, хоча ви довго і наполегливо працювали над футболками. У випадку з програмами справи йдуть так само. Просто ви не бачите людину безпосередньо, ось користувачам і здається, що нічого страшного в цьому немає.

висновок

Шановні читачі, сподіваємося, що тепер ви повністю розібралися з питанням конвертації і перетворення файлів XML в різні формати, наприклад, DOC, PDF або TXT. Виявилося, що досить завантажити лише одне програмне забезпечення Total Excel Converter, яке вирішить ваші проблеми. Не забуваємо ділитися своєю думкою, враженням, а також досвідом використання цієї програми, якщо ви, звичайно ж, її скачали і випробували.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector