Що робити, якщо в iTunes.com/bill знімають гроші

У компанії Apple розроблено багато сервісів, на яких ви можете витратити свої кошти. Це і магазин App Store, і iCloud. Але іноді з користувача списує гроші, хоча він нічого не купував. Що робити, і як відключити цю проблему — про це ви і дізнаєтеся в нашій статті.

Що робити, якщо в iTunes.com/bill знімають гроші

Рішення проблем зі зняттям грошей у iTunes.

iTunes.com/bill знімають гроші: що робити

ВАЖЛИВО. Перед тим як перейти до основного вирішення проблеми зняття коштів, слід перевірити, чи не відноситься воно до одного з наступних процесів, при яких турбуватися не слід.

  • Перевірочне зняття грошей. Кожен раз, коли ви прикріплюєте до аккаунту нову банківську карту, з неї списується невелика сума. Після перевірки на платоспроможність все буде повернуто на рахунок.
  • Наявність підписок. Якщо ви підписані на якийсь з сервісів Apple, то щодня у вас будуть списуватися гроші з карти.

Наприклад, недавно на світ з’явився Apple Music. Спочатку вам дається 3 місяці безкоштовного користування. І якщо ви не встигнете відключити підписку, то грошові кошти будуть продовжувати зніматися. Щоб цього уникнути, перейдіть у вкладку «Облікова запис» ® «Подивитися». Введіть дані від вашого Apple ID. У самому низу сторінки, в розділі «Налаштування», поруч з пунктом «Передплати», натисніть на кнопку «Керувати». Тут ви бачите всі ваші підписки. Непотрібну ви можете відключити.

Підписки в iTunes

  • Купівля в Айтюнс і несвоєчасне зняття коштів. Баланс карти не завжди змінюється моментально після покупки. Іноді користувач здійснює покупку і забуває про це. І потім він не розуміє, чому так сталося. В такому випадку вам слід бути більш уважними.

iTunes.com/bill знімають гроші без вашого відома

Якщо ви переконалися в тому, що Айтюнс.ком знімає гроші без вашого втручання, то слід піднімати тривогу.

  1. Напишіть повідомлення в службу підтримки Apple. Грамотно, без зайвих емоцій, опишіть проблему. Напишіть, що хтось списав з рахунку грошові кошти, і ви не знаєте, хто це був.
  2. Якнайшвидше звернетеся в банк. Швидше за все, вам скажуть писати заяву про шахрайські дії. Буде також непогано звернутися в міліцію.
  3. Як тільки вам прийшло СМС про списання коштів, негайно заблокуйте карту. Це дозволить уникнути подальших проблем.

Прочитавши статтю, ви дізналися, які дії робити, якщо iTunes.com/bill почав списувати гроші. Сподіваємося, що після прочитання цієї статті, у вас не залишилося ніяких питань з цього приводу. Але якщо вони у вас будуть, то задавайте їх у коментарях. Також будемо вдячні, якщо ви поставите лайк і поділіться цією статтею зі своїми друзями.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector