Як встановити живі шпалери, камеру і лаунчер Pixel 2 на інші смартфони

На початку жовтня компанія Google випустила смартфони Pixel 2 і Pixel 2 XL. Хакери розібрали їх прошивку, і тепер ексклюзивні програми для цих пристроїв можна встановити на інші моделі.

Pixel Launcher 2.0

Цей лаунчер сумісний з Android версії 5.0 і вище. Він встановлюється на смартфони Nexus і Pixel першого покоління, а також на апарати сторонніх виробників (Samsung, LG, HTC і т.д.) Завдяки йому, ви зможете скористатися оболонкою Google з чистого Android 8.0 майже на будь-яких смартфонах, навіть зі старою версією операційної системи.

Pixel Launcher 2.0

Найголовніша відмінність цього лаунчер від того, що встановлений на смартфони Pixel першого покоління, — рядок пошуку переїхала з верхньої частини екрану в нижню, зайнявши місце дока.

Скачайте інсталяційний файл NexusLauncherPrebuilt.apk і запустіть його, попередньо дозволивши установку додатків з невідомих джерел. Якщо лаунчер працює без проблем і помилок, виберіть його в якості основного.

Живі шпалери

Смартфони Pixel 2 і Pixel 2 XL продаються з встановленим додатком Wallpapers, яке містить ексклюзивний набір анімованих шпалер. По суті це гифки, які відображають на головному екрані природу (хвилі, дерева, туман і т.п.) Також є шпалери, які змінюють зовнішній вигляд в залежності від місця розташування.

Wallpapers

Встановити модифіковану версію програми Wallpapers можна на будь-який смартфон з Android версії 5.0 і вище. Скачайте APK-файл і запустіть його. Якщо ваш смартфон виявиться сумісний з цим додатком, ви зможете встановити ті ж живі шпалери, які доступні власникам нових смартфонів Google.

додаток камери

Хакери портувала дві версії додатка камери: 5.0 і 5.1. Перша призначена для смартфонів Pixel першого покоління і декількох останніх моделей Nexus (в т.ч. Nexus 6P і Nexus 5X). У ній реалізована функція поліпшення осіб на селф-знімках і HDR + Enhance для збільшення якості зйомки в режимі з широким динамічним діапазоном.

Друга версія камери призначається тільки смартфонам Pixel першого покоління. У ній реалізована зйомка живих фотографій і нагадування про необхідність використання спалаху в темряві, але немає HDR + Enhance.

Обидві версії додатка отримали оновлений інтерфейс із зміненими кнопками (наприклад, в режимі Lens Blur замість затвора тепер використовується квітка). Крім того, на кнопки регулювання гучності можна призначити різні жести, а зум при подвійному натисканні на видошукач можна відключити. Стікери для доповненої реальності в модифікованої камері немає, вони працюють тільки на смартфонах Pixel другого покоління.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector