Обговорюємо: кращі і улюблені мобільні ігри з мультиплеер

Мобільні ігри з мультиплеер

Нехай навіть багато в метро і громадському транспорті ганяють по екрану смартфона кульки або забудовують чергове фермподобное поселення, все-таки є багато мобільних геймерів, які знаходять краще застосування потужності своїх смартфонів. Сьогодні ми вирішили поговорити про багатокористувацьких іграх і поділитися один з одним списками фаворитів і особистим досвідом найбільш захоплюючих битв з іншими людьми. Така дискусія буде не зайвою, адже з одного боку для смартфонів і планшетів випущено нереально багато крутих і якісних ігор, з іншого — повно сумнівного непотребу або проектів, мета яких «підсадити» користувачів на покупку будь-яких скринь і валюти. Загалом, вирішили розібратися спільними зусиллями.

Обговорюємо: кращі і улюблені мобільні ігри з мультиплеер

У плані списку фаворитів редакції вирішили нічого не вигадувати і пройдемося по найочевиднішим топів багатокористувацьких ігор, щоб почати дискусію і чекати цікавих знахідок читачів. На першому місці — Vainglory, мобільна гра в жанрі MOBA, по якій навіть проводяться киберспортівниє турніри. Що круто, проект активно розвивається, розробники постійно правлять баланс, додають нові ігрові режими і персонажів, а недавно запустили тестування карти для гри 5х5, з механіки дуже нагадує десктопну League of Legends. У грі є вбудовані покупки, але фінансових вкладень можна уникнути, відкриваючи героїв за накопичену поєдинками валюту. Платні опції в основному стосуються зовнішнього вигляду персонажів і не позначаються на ігровому процесі.

Обговорюємо: кращі і улюблені мобільні ігри з мультиплеер

На другому місці розмірене і вдумлива колекційна карткова гра Hearthstone. Останнім часом вона регулярно стає об’єктом критики через політику розвитку проекту та відсутність роботи з призначеним для користувача фідбек, однак цей проект все одно був і залишається однією з найпопулярніших і якісних ігор цього жанру.

Обговорюємо: кращі і улюблені мобільні ігри з мультиплеер

Третє місце ми віддамо багато користувачів шутера Critical Ops. У нашому списку ця гра сама вимоглива до реакції і спритності роботи пальцями на сенсорному екрані — варто трохи зазіватися, моментально зловиш хедшот. Critical Ops цікава тим, що розроблялася з очевидною оглядкою на Counter Strike: гравці діляться на спецназ і терористів, є ігровий режим з закладанням бомби на точках A і B, схожі набори зброї і геймплей. Поки немає впевненості, що вона не набридне також легко і швидко як втягуєшся в ігровий процес, але сам проект точно заслуговує на увагу.

Не можна не згадати, що ще однією важливою подією для багатокористувацьких мобільних ігор може стати офіційний реліз PUBG, яку зараз тестують в Китаї. Жанр «Королівська битва» став дуже затребуваним останнім часом, так що проект запросто приверне до себе величезну кількість користувачів. Втім, вже зараз в App Store і Google Play є кілька варіантів Battle Royale, правда з жахливою локалізацією від китайських розробників.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector