В VK з’явилися дзвінки і відеозв’язок. Як ними користуватися

VK

У мобільних додатках «ВКонтакте» для Android і iOS стали доступні голосові виклики і відеозв’язок. Конфіденційність викликів забезпечується анонсованим раніше наскрізним шифруванням.

Для того, щоб зробити дзвінок, потрібно перейти в чат зі співрозмовником або в його профіль і натиснути на кнопку виклику. Для перемикання на відеодзвінок використовуйте кнопку камери у верхній частині екрану. Під час розмови можна включити гучний зв’язок або відключити мікрофон, щоб співрозмовник не чув вас. Інформація про вчинені або пропущені виклики з’являється в діалогах.

За замовчуванням користувачеві може зателефонувати будь-який, у кого є можливість писати йому повідомлення, проте в налаштуваннях приватності можна вказати інші опції: тільки друзі, друзі і друзі друзів, деякі друзі або ніхто.

Дзвінки використовують протокол ICE, який дозволяє трафіку адаптуватися до швидкості інтернету і типу з’єднання. З’єднання здійснюється за принципом пірінга, минаючи сервери «ВКонтакте», а в тих випадках, коли це неможливо, використовуються сервери соцмережі, але дані в них, за твердженням розробників, не зберігаються.

У додатку VK для Android можна використовувати функцію «картинка в картинці» і вести переписку одночасно зі спілкуванням по голосовій або відеозв’язку. На iOS такого немає.

Спочатку дзвінки доступні тільки в оновлених додатках «ВКонтакте», але зателефонувавши одному ви активуєте у нього цю можливість навіть в тому випадку, якщо він не оновлював додаток.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector