Як встановити Xposed Framework на Android 7.0 і 7.1

Xposed Framework — аналог джейлбрейка і магазину Cydia на iOS, тільки для Android. Цей фреймворк дозволяє встановлювати утиліти, які додають смартфонам нові функції, неможливі з використанням звичайних додатків. Він був особливо популярний за часів KitKat і Lollipop, однак Google змінила принцип запуску і роботи додатків з випуском Nougat, через що rovo89, розробнику Xposed Framework, довелося переписати свій проект заново.

Android Nougat був випущений більше року тому, однак Xposed Framework став доступний йому лише в жовтні 2017 року. Xposed складається з двох основних компонентів: Xposed Framework, що забезпечує роботу модулів, і Xposed Installer, необхідний для скачування цих модулів. Встановити нову версію Xposed Framework можна на смартфони з Android 7.0 і 7.1. Обов’язкова умова — наявність root-доступу до файлової системи і кастомними рекавери (наприклад, TWRP або ClockworkMod).

rovo89 створив офіційну версію Xposed Framework для Android 7.0 і 7.1 (ще б пак, адже йому і належить цей проект). На відміну від неофіційних портів, фреймворк сумісний з ART, новим середовищем виконання додатків в Android, завдяки чому модулі працюють, не знижуючи продуктивності операційної системи і додатків.

Інструкція по установці Xposed Framework:

  • Зайдіть на сайт xposed.info і скачайте файл xposed * .zip. Скопіюйте його в пам’ять смартфона, що не розпаковуючи, перезавантажитеся в кастомними рекавери і виконайте установку цього файлу.
  • Щоб видалити Xposed Framework, використовуйте файл xposed-uninstaller * .zip з сайту xposed.info. Точно так же прошийте його через рекавери, і фреймворк віддалиться.
  • Зайдіть на форум XDA і скачайте файл XposedInstaller_3.1.2.apk. Встановіть його, запустіть і використовуйте для скачування і установки модулів.
  • Майте на увазі, що будь-який модуль задіюється тільки після перезавантаження.

Для Xposed Framework випущені десятки модулів. На жаль, не всі вони працюють стабільно. Більш того, ви повинні розуміти, що вони отримують доступ до системних файлів і можуть пошкодити ваш пристрій.

rovo89 вже взявся за доопрацювання Xposed Framework для Android 8.0 Oreo. Ця версія Android не сильно відрізняється від Nougat, тому модифікація проекту повинна зайняти не так багато часу. Хакер впевнений, що переписувати фрейворк з нуля її раз йому не доведеться, він буде створений на основі існуючої версії з невеликими змінами і, швидше за все, буде працювати на Android 8.1.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector