Як встановити Windows 10 Fall Creators Update без очікування

IFA2017_Terry-Myerson.jpg

Думаю, деякі користувачі Windows, часто перевстановлювати систему, чули про таку програму, як Media Creation Tool (MCT) — вона дозволяє в пару кліків або оновити Windows 10, або ж завантажити ISO-образ. І остання на даний момент версія програми вже вміє працювати з образами осіннього оновлення, в тому числі і оновлювати систему без втрати даних. Так що ті, хто не хоче чекати, поки прийде їхня черга оновлюватися, можуть зробити це вже зараз, причому ви отримаєте релізний образ з усіма оновленнями без підключення до каналу бета-тестування.

Для цього потрібно завантажити саму програму і CAB-файл до неї, зробити це можна тут. Після цього потрібно розпакувати обидва файли в одне місце, в адресному рядку провідника набрати cmd і натиснути Enter, і в відкрилася командному рядку ввести команду MediaCreationTool.exe / selfhost:

4.PNG

Далі потрібно прочитати погодитися з ліцензійною угодою, почекати, поки пройде підготовка, і вибрати пункт з оновленням:

4.PNG

Після чого чекаємо, поки завантажить файли, установник їх обробить, і далі вибираємо пункт з збереження особистих даних і продовжуємо установку:

2.PNG

Знову чекаємо, поки ПК встановить оновлення і пару раз перезавантажиться (в сумі на SSD весь процес займає 15-25 хвилин), після чого пристрій завантажиться вже оновленим до версії 1709, і всі ваші дані і настройки залишаться на місці:

Снімок.PNG
Що стосується швидкості роботи, то на зазначеному вище залозі система працює нітрохи не повільніше, ніж на Creators Update, так що з більшістю ноутбуків і тим більше ПК, випущених після 2010-2011 року, проблем бути не повинно (всі драйвера залишаються сумісними).

UPD: Для тих, у кого не виходить оновити, або ж хто хоче поставити з флешки — посилання на образ: Windows.iso. Це 64-бітний образ, що включає в себе версії Home, Pro і Education.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector