Як синхронізувати файли на комп’ютері з хмарою Google

Компанія Google замінила десктопні клієнти Google Photos і Google Drive для Windows і Mac новою програмою — Backup and Sync. Вона дозволяє синхронізувати з хмарним сховищем будь-які типи файлів в обраних на комп’ютері папках.

Для того, щоб скористатися синхронізацією файлів, скачайте і встановіть на комп’ютер Backup and Sync, запустіть програму і виберіть опцію, що дозволяє зберігати в хмару будь-які типи файлів, а наступним кроком відзначте, які папки на комп’ютері ви хочете синхронізувати з сервісом «Диск Google». Будь-які файли, які виявляться в цих папках, будуть автоматично скопійовані в хмару.

Працює і зворотна синхронізація — ви можете додати файли в хмару через додаток або веб-інтерфейс, і вони з’являться на вашому комп’ютері. Крім цього, Backup and Sync дозволяє синхронізувати дані між різними пристроями. Для цього необхідно встановити програму і зайти в неї під своїм акаунтом.

За словами Google, синхронізацію файлів також можна налаштувати на комп’ютерах, що належать компаніям. Для цього потрібно використовувати інструмент G Suite, призначений для корпоративного використання.

Для зберігання файлів використовується місце, яке Google видає кожному користувачеві при реєстрації аккаунта (15 ГБ). Якщо його не вистачає, можна оформити платну підписку — 100 ГБ за 139 рублів на місяць або 1390 рублів в рік або 1 ТБ за 699 ​​рублів на місяць або 6990 рублів в рік.

Аналогічну можливість синхронізації будь-яких типів файлів пропонують інші популярні хмарні сервіси, в тому числі Microsoft OneDrive, Dropbox, Box, Хмара Mail.ru і Яндекс.Діск. Дивно, що Google вирішила додати своєму хмарі такий сервіс лише зараз.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector