Як продовжити час автономної роботи Apple Watch

Apple Watch

Більшість смарт-годин працюють без підзарядки не більше пари днів, і Apple Watch — не виняток. Це пов’язано з тим, що у них кольоровий екран, продуктивний процесор, купа функцій і вони завжди підтримують зв’язок смартфоном і інтернетом. Проте, існує кілька способів продовжити час автономної роботи Apple Watch, не особливо обмежуючи їх можливості.

Використовуйте чорний циферблат. В Apple Watch використовується OLED-матриця, яка задіює підсвічування для відображення чорного кольору. Циферблат з чорними елементами споживає менше енергії.

Вимкніть пуш-повідомлення. Годинник буде рідше запитувати дані від додатків і звертатися до інтернету, що знизить навантаження на модулі зв’язку. Для цього перейдіть в розділ «Мої годинник» на Apple Watch, відкрийте розділ «Повідомлення» та деактивуйте відповідну опцію.

Використовуйте «екорежим» — це режим економії енергії, який дозволяє щогодини Apple тримати заряд до трьох діб. Змахніть вгору по циферблату, перейдіть в «Пункт управління», натисніть на рівень заряду акумулятора, виберіть «екорежим» і підтвердіть дію натисканням на кнопку «Продовжити».

Вимкніть паралакс-ефект — це знизить навантаження на процесор. Відкрийте додаток Apple Watch на iPhone, перейдіть в налаштування, відкрийте вкладку «Основні», потім «Універсальний доступ» і активуйте опцію «Зменшення руху».

Вимкніть Siri, якщо ви не використовуєте голосовий помічник на годиннику. Він знаходиться в режимі очікування і постійно чекає команди або питання, тому споживає системні ресурси. Для цього затисніть колесо і відключіть функцію «Привіт, Siri».

Даруємо подарунки за ваші найкращі статті в блогах

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector