Як отримувати тільки найстабільніші поновлення в Windows 10 Pro

RE1uoqc.jpg
З виходом Windows 10 (вірніше ще навіть до її виходу) Microsoft запустила програму бета-тестування системи з різними колами пекла, яка дозволяє всім бажаючим допомогти корпорації протестувати нову збірку системи до її виходу. На жаль — це не завжди допомагає, і буває так, що навіть в стабільній версії системи, яка надсилається користувачам, можуть бути деякі проблеми, в тому числі і досить критичні.

Якщо ви власник пристрою з Windows 10 Pro (чому була обділена версія Home — незрозуміло), і ви хочете отримувати тільки най-най перевірені поновлення, то можна змінити канал їх отримання з Branch на Branch for Business. У чому ж різниця? Перший канал стоїть за умовчанням, і в нього потрапляють збірки після їх офіційного релізу (так було і з Anniversary Update, і з Creators Update, і буде з Fall Creators Update). Після цього, через деякий час і рішення всіх виявлених проблем, нова версія збірки потрапляє в Branch for Business — канал оновлень для організацій, де критично важливо, щоб в збірках не було «косяків», адже у випадку з організаціями це може не тільки блокувати їх роботу, а й вплинути на безпеку даних. Так що якщо вам стабільність важливіша нових «фішок», то можете переключити канал отримання оновлень — ви будете отримувати оновлення дещо пізніше інших користувачів, але зате вони будуть максимально стабільними.

Для цього відкрийте Параметри> Оновлення та безпека> Центр оновлень Windows> Додаткові параметри і змініть канал отримання:

photo_2017-09-17_16-58-38.jpg

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector