Як цілий місяць їздити на метро і МЦК за один рубль

Як цілий місяць їздити на метро і МЦК за один рубль

На офіційному порталі Мера і Уряду Москви з’явилася інформація про запуск нового способу безконтактної оплати проїзду за допомогою Android Pay. Протягом місяця з 23 травня (день запуску Android Pay в Росії) по 23 червня буде діяти спеціальна акція: пасажири, які оплачують проїзд за допомогою смартфона, зможуть скористатися підземкою і МЦК за один рубль.

Безконтактну систему оплати можна буде використовувати на турнікетах з Paypass / Paywave на всіх станціях МЦК і на 80 станціях метро, ​​а також в касах на всіх станціях підземки і МЦК. До кінця року система буде доступна на турнікетах всіх станцій метро.

Щоб оплатити проїзд за допомогою Android Pay, потрібен смартфон з підтримкою NFC і операційною системою Android. Мобільний додаток Android Pay в Росії почне повноцінно працювати 23 травня, до нього можна буде прив’язати карту Visa або Mastercard. При оплаті за допомогою Android Pay поїздка обійдеться пасажирам в один рубль. Спочатку вартість квитка (35 рублів) спишеться з карти, а протягом 10 хвилин на рахунок повернеться 34 рубля.

З минулого року проїзд на метро і на МЦК можна також оплатити за допомогою систем Apple Pay і Samsung Pay. Щоб ці способи стали популярнішими, проводилися різні акції — безкоштовні понеділки з Apple Pay і безкоштовні вихідні на МЦК з Samsung Pay. Інноваційні способи оплати користуються популярністю: в середньому більше 12 відсотків пасажирів оплачують проїзд за допомогою банківських карт і мобільних телефонів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector