Як встановити Viber на телефон повна інструкція

Можливо, що питання, як встановити Viber на телефон, і викличе посмішку у досвідченого користувача. Але ось для новачків він, мабуть, буде саме на часі.

Завантажуємо і встановлюємо Viber на телефон

Взагалі кажучи, джерел скачування Viber на смартфон може бути більш ніж достатньо:

  • Офіційні магазини цифрової дистрибуції Google Play або iTunes — для ОС Андроїд і iOS відповідно;
  • Офіційний сайт розробників, який розташовується на сайті;
  • А також найрізноманітніші сторонні проекти і ресурси в Мережі, включаючи торренти.

Як встановити Вайбер на мобільний телефон
Як встановити Вайбер на мобільний телефон

Щоб завантажити програму, будуть потрібні мінімальні навички роботи зі смартфоном. Все ще простіше, якщо скачування відбувається з магазинів Google Play або iTunes. Тут потрібно лише відшукати Вайбер і натиснути на кнопку скачування. Все інше, включаючи установку, додаток зробить за вас.

Трохи складніше, якщо ви вирішили завантажити Вайбер з комп’ютерного сайту. У цьому випадку файл інсталяції спочатку зберігається на комп’ютері, а вже потім переноситься на смартфон або планшет за допомогою спеціального кабелю або бездротовим методом. Там він відкривається в будь-якому доступному файловому менеджері — і задається на установку.

А ось в самій установці немає зовсім нічого особливого. Все відбувається в повністю автоматизованому режимі. Нічого не потрібно робити.

По завершенні процесу інсталяції на екрані телефону виникне емблема Вайбера, натискаємо на неї — і запускаємо.

Встановити Виберіть на телефон
Для установки Viber заходимо в Google Play

Далі потрібно прийняти наступні дозволи:

Приймаємо дозволу для додатка
тиснемо прийняти

Чекаємо поки додаток завантажиться на ваш телефон, на цьому установка Viber на телефон закінчена, переходимо до початкового налаштування програми:

Ласкаво просимо в Viber
початок установки

Вводимо номер свого мобільного телефону, а також країну (зазвичай визначається автоматично):

Вводимо номер телефону Viber
Вводимо номер телефону Viber

Перевіряємо чи правильно Ми ввели номер, т.к на нього прийде код для активації програми, і прив’язки до цього номеру:

Підтверджуємо введений номер
Підтверджуємо введений номер

Вітаємо! Ви встановили Вайбер на свій телефон самостійно, в процесі інсталяції немає ніяких складнощів і проблем. Як правило всі контакти з вашої телефонної книги. в автоматичному режимі завантажуються в контакти Viber, тому додавати їх вручну не буде потрібно.

Версія вашого Viber
Версія вашого Viber

Поруч з контактом, буде відображатися значок, який інформує встановлена ​​програма у вашого контакту.

  • Версія вашого Viber

Встановлений Viber на телефоні
Встановлений Viber на телефоні

Як проходить перший запуск

Після того, як встановити Виберіть на телефон вийшло, користуватися ним починати поки ще рано. Справа в тому, що у нас поки що немає облікового запису. Отже, система нас ніяк не зможе ідентифікувати.

Процес реєстрації зводиться до того, що потрібно буде спочатку в спеціальне віконце ввести номер свого телефону, а потім на цей номер отримати СМС з кодом доступу. Отриманий код, в свою чергу, також вводиться в текстове поле Вайбера. Якщо було все зроблено правильно, то месенджер почне свою роботу.

Для чого варто завантажити і встановити собі Вайбер

Є безліч причин, за якими можна порекомендувати встановити Viber на смартфон. Звичайно, в першу чергу це чудові можливості цієї програми в плані забезпечення спілкування.

Отже, чим же може порадувати Вайбер простого користувача? Перш за все, це можливість спілкуватися в текстовому режимі. При цьому в свої текстові послання можна вкладати найрізноманітніші медіа файли, причому, досить об’ємні. Також можна скористатися великим набором стікерів і смайликів.

Текстові чати допускається формувати як групові, так і тет-а-тет. А ще тут є можливість підписатися на публічні акаунти світових зірок — щоб бути в курсі всіх останніх новин з життя кумира, що називається, з перших рук.

Сама ж чудова можливість, заради якої і скачується Вайбер мільйонами користувачів, — так це голосове і відео спілкування. Багато при цьому відзначають, що якість зв’язку перевершує навіть всюдисущий Скайп.

Програма абсолютно безкоштовна. Звичайно, як і в багатьох месенджерах, там є платні послуги, але ніхто користуватися ними не примушує — на відміну від деяких інших безкоштовних «общалок».

Можна також відзначити простоту в роботі з Вайбером, його витончений інтуїтивний інтерфейс. Навіть новачок зможе швидко розібратися, що там і до чого. Тим більше, що Виберіть доступний з самого початку в русифікованої версії.

Як видно, нічого особливо складного і заплутаного в тому, як встановити Вайбер на смартфон або на інше мобільний пристрій, немає. І з цією процедурою цілком під силу буде впоратися кожному.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector