Як встановити Viber без телефону на комп’ютер

У цьому огляді ми опишемо процес, як можна встановити додаток Viber на комп’ютер / планшет без телефону. Якщо бути точніше телефон все ж знадобитися, тому що активувати месенджер неможливо без телефону. Вся прив’язка аккаунта йде саме по номеру.

У разі якщо у вас стара модель смартфона, і немає можливості встановити Viber на свій телефон — вихід це покупка більш нової моделі телефону.

Ми вам не рекомендуємо користуватися чужими телефонами для активації Viber. У вас можуть виникнути проблеми з роботою додатка в майбутньому.

Viber в телефоні
Viber в телефоні

Якщо ви не знаєте як встановлювати Вайбер ознайомитеся з інструкцією:

  • Завантажити Viber на телефон безкоштовно
  • Завантажити Viber Для комп’ютера
  • Як встановити VIber на телефон
  • Як встановити Vibr на комп’ютер

Встановити Viber без телефону і активаційного коду неможливо!

Вже понад 513 мільйонів користувачів вибрали саме цю програму для спілкування. Чому запитаєте ви? Програма дуже зручна, ви можете відправляти необмежену кількість СМС повідомлень своїм близьким і знайомим, Ви можете дзвонити в будь-яку точку планети безкоштовно!

Viber на телефоні
Viber на телефоні

Оплата стягується тільки за трафік мобільного інтернету, але якщо ви підключите WI FI тоді платити взагалі не доведеться. І якщо ви вирішили все ж встановити Viber без телефону на комп’ютер або планшет, не витрачайте свій час і нерви. активаційний код відсилається в уже встановлену версію Viber на телефон!

Це зроблено для вашої ж безпеки, від злому і шахраїв, які можуть вкрасти ваші персональні дані або листування.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector