Як встановити мелодію на дзвінок смартфона

Андроїд — це така операційна система, яка дозволяє користувачеві індивідуалізувати свій пристрій, повністю налаштувавши його під себе. Але іноді власники мобільних телефонів на базі Андроїд зазнають труднощів, намагаючись розібратися в настройках, які спочатку здаються не такими вже складними.

Установка мелодії на дзвінок

В системі Андроїд можна на будь-яку подію поставити окремий рінгтон

Є безліч варіантів, як поміняти мелодії на смартфоні. І сьогодні ми детально розглянемо більшість з них.

Всі ці способи поділяються на 2 групи:

  • за допомогою стандартних програм операційної системи — як, наприклад, будильник або настройки;
  • за допомогою просунутих методів — через розподіл потрібної музики за певними папок на карті пам’яті, або використовуючи root-доступ.

Міняємо композицію через вбудований програвач

Перший і, мабуть, найлегший спосіб поміняти дзвінок на смартфоні — зробити це за допомогою вбудованого музичного програвача. Щоб це зробити, необхідно зайти в основне меню і відкрити вкладку «Музика», або «Програвач». На різних телефонах ця програма може називатися по-різному, але бути присутнім вона повинна в будь-якому випадку.

Використання вбудованого плеєра

Знайдіть у списку аудіозаписів бажану композицію, яку ви б хотіли поставити і затисніть її. З’явиться віконце, в якому потрібно буде вибрати пункт «На дзвінок» або щось в такому роді. Можливо, цей пункт буде ховатися під трьома крапками, кнопкою «Ще» або «Додатково».

Встановлюємо рингтон з допомогою диспетчера файлів

Відкриваємо меню і знаходимо там іконку з написом «Диспетчер файлів». Далі ми прямуємо шляхом, в якому знаходиться композиція. Або пам’ять телефону, або SD-карта — все залежить від того, де ви зберігаєте музичні файли. Далі шукаємо каталог Music і відкриваємо його. Знаходимо потрібний трек і тиснемо, поки не буде застосовано автоматичне виділення. Після чого відкриваємо контекстне меню і тиснемо «Використовувати в якості сигналу».

Диспетчер файлів Android

Ставимо потрібний звуковий файл через стандартні настройки

За допомогою меню заходимо в налаштування. Далі — на вкладку звук. А ось далі починається найцікавіше. Функція зміни виклику в налаштуваннях звуку є, це точно — але ось де вона, доведеться розібратися. Вона може називатися «Вібрація і рингтон», або «Мелодії телефону», або ще як-небудь. Тиснемо на пункт «Дзвінок» і змінюємо мелодії, вказуючи бажану композицію в диспетчері файлів.

Загальні налаштування звуку

На жаль, навіть зараз ще є такі моделі телефонів, які дозволяють встановити в якості виклику тільки стандартні мелодії. Вирішення цієї проблеми є завдяки спеціальному додатку Rings Extended. Додаток є безкоштовним, скачати його можна з Андроїд-маркету. При установці воно додається в систему. Зайшовши в налаштування і вибравши «Сигнал телефону», з’явиться кнопка «Rings Extended». При натисканні на неї ви зможете поставити будь-яку композицію або аудіофайл як рингтон.

Використання програми Rings Extended

Використовуємо більш просунутий спосіб для установки мелодії

Якщо попередні способи не спрацювали, спробуємо більш просунутий метод. Для цього вам буде потрібно зайти в карту пам’яті на пристрої через диспетчер файлів і створити там кілька папок. Перша папка, яку ми створимо, буде називатися media. Потім в каталозі media створюємо папку audio.

Зайшовши в цю папку, ми опинимося в каталозі sdcard / media / audio. Усередині створюємо чотири каталогу: alarms, notifications, ringtones, ui. Зверніть увагу, що каталоги створюються без крапок і пробілів, з маленької літери. Таким чином, ми отримаємо:

  • sdcard / media / audio / alarms — сигнали для будильника;
  • sdcard / media / audio / notifications — сигнали для сповіщень і SMS;
  • sdcard / media / audio / ringtones — сигнали виклику для телефону;
  • sdcard / media / audio / ui — звуки інтерфейсу.

Створення каталогів для розміщення рингтонів

Тепер, щоб встановити потрібний рингтон, сигнал будильника, інтерфейсу або SMS потрібно просто покласти бажану мелодію у відповідний каталог. Вам не обов’язково створювати всі 4 папки, якщо ви, припустимо, хочете змінити тільки стандартний сигнал — просто створіть шлях sdcard / media / audio / ringtones і покладіть в каталог ringtones потрібну композицію. Після завершення всіх операцій перезавантажте пристрій, і спробуйте поставити дзвінок через налаштування телефону — ви побачите, що переміщені вами аудіозаписи додалися в асортимент стандартних рингтонів.

Якщо ви володієте правами root, то ви можете поступити ще простіше: скопіюйте потрібні мелодії до відповідних каталоги за адресою system / media / audio.

Як встановити сигнал на дзвінок від певного контакту

Щоб це зробити, нам буде потрібно зайти в телефонну книгу смартфона. Потім вибрати потрібний контакт і відкрити віконце додаткових налаштувань. Після цього виберіть «Встановити мелодію». І далі вибираємо потрібний сигнал і зберігаємо налаштування.

Установка мелодії на окремий контакт

Цей спосіб працює тільки в разі, якщо контакт збережений у внутрішній пам’яті смартфона, а не на SIM-карті. Інакше поставити рингтон на певну людину не вийде.

висновок

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector