Як встановити гру з образу диска?

Існує кілька різновидів знімних носіїв, на які користувачі можуть записувати важливу інформацію, переносити її і встановлювати на персональний комп’ютер.

Створення образу ліцензійної гри

Для установки ігрового програми досить мати копію оригінального диска

Точно так же на знімних носіях, у якості яких виступають CD або DVD-диски, виробники записують ліцензійні програми, які можна придбати в спеціалізованих комп’ютерних магазинах. Купуючи ліцензійний дисковий носій, досить просто встановити його на комп’ютер. Однак сучасний споживач не зупиняється на досягнутому, а удосконалює свої навички, обходячи деякі заборони.

У зв’язку з цим з’являються ігрові програмні пропозиції, інсталяція яких здійснюється не з ліцензійного диска, а з iso-образу. Початківцям користувачам, які не мають глибоких знань, бажано ознайомитися з рекомендаціями, що дозволяють зрозуміти, як встановити гру з образу диска.

Інсталяція за допомогою DAEMON Tools

Програмісти, діяльність яких відбувається паралельно щодо споживчих запитів, досить часто «дарують» користувачам цікаві програмні продукти, що значно полегшують виконання деяких завдань.

Ознайомившись з такими програмами, можна виявити такі варіанти, які дозволяють без труднощів встановити улюблену гру не з диска, а застосовуючи iso-файл.

Можливості DAEMON Tools

Якщо на комп’ютері ще не встановлено DAEMОN Tools, необхідно завантажити завантажувальний файл з перевірених веб-ресурсів, після чого провести інсталяцію. Складнощів при установці цього програмного продукту не виникає, протягом усього процесу інсталяції необхідно погоджуватися з пропозиціями, натискаючи на кнопку «Далі» до завершення установки.

Спочатку слід клікнути по ярлику встановленого DAEMON Tools, запустивши програму. У вікні розташована спеціальна кнопка «Додати», піктограма її супроводжується зображенням диска з невеликим зеленим плюсом в правому нижньому кутку.

Додавання створеного iso-файла

Після натискання на цю кнопку, відкриється нове вікно, яке пропонує вказати шлях до завантажити раніше iso-файлу. Подвійним кліком по виділеному файлу з розширенням iso користувач поміщає його в Каталог програми.

Вибір файлу для монтування

Далі необхідно натиснути один раз по поміщений в DAEMON Toоls віртуальному дисковому носієві, щоб виділити його. На панелі інструментів розташована кнопка «Монтувати» із зображенням зеленої стрілки. При натисканні на цю кнопку запускається процес, що дозволяє встановити гру на ПК. До речі, такий процес абсолютно ідентичний тому, якби інсталяція здійснювалася з ліцензійного дискового носія.

Монтування iso-копії на дисковод

Після завершення процесу установки необхідно ознайомитися з інформацією, як забезпечується коректний запуск exe-файлу. Існують деякі додатки, працездатність яких забезпечується за рахунок обов’язкового супроводу дискового носія, встановленого в реальному або віртуальному приводі.

Автоматичний запуск дискового носія

Якщо ж гру можна запустити і без образу, необхідно знову повернутися до DAEMON Tools, в якому виділити знову рядок з iso-файлом, після чого натиснути «Розмонтувати».

Звільнення віртуального приводу

Інсталяція за допомогою Alcohol 120

Конкурентом в питанні роботи з iso-файлами DAEMON Tools є не менш успішний програмний продукт Alcohol 120, який характеризується великою кількістю корисних характеристик, включаючи і швидкий монтаж образу.

Можливості програми Alcohol 120

Бажаючи зрозуміти, як встановити гру з образу iso за допомогою Alcohol 120, безумовно, спочатку слід обзавестися цією програмою, скачавши її і встановивши на ПК.

Інсталяція утиліти Alcohol 120

При першому запуску програми користувачі відзначають невелику затримку. Це пов’язано з тим, що програма самостійно встановлює віртуальний привід, який вкрай важливий при установці ігрового програми з віртуального диска.

До речі, Alcohol 120 успішно не тільки здійснює установку ігрових додатків з розширенням iso, але і здатна змонтувати віртуальний дисковий носій, поміщаючи в привід ліцензійний дисковий носій. Така опція розташована з лівого боку і називається «Створення образів».

Створення нового образу в програмі

Щоб відкрити файл iso і запустити процес інсталяції, необхідно скористатися іншою опцією, розташованої також з лівого боку і називається «Пошук образів». Клікнувши по обраному iso і виділивши його, на панелі інструментів з’явиться нова кнопка «Монтувати на пристрій», натиснувши на яку вдасться успішно встановити гру на комп’ютер.

Монтування iso-файла на пристрій

Досвідчені користувачі звертають увагу на те, що в сучасних емуляторах приводів, до яких відноситься і DAEMON Tools, і Alcohol 120, можна встановити кілька віртуальних приводів. Така функціональна можливість знаходить особливе схвалення у тих, хто бажає монтувати не один ігровий iso, а кілька, і працездатність яких забезпечується обов’язковою присутністю віртуального диска у віртуальному приводі.

Встановлення кількості приводів

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector