Як встановити Андроїд-додатки на Windows Phone

Microsoft цілком непогано справляється з просуванням своїх смартфонів, які є дуже хорошими пристроями з великим списком достоїнств. Всі неприємні моменти компанія старанно намагається виправити в нових оновленнях операційної системи. Однак, головна проблема Windows Phone як була, так і залишилася, а саме — маленький вибір додатків. В цьому аспекті продукт від Microsoft просто катастрофічно програє конкурентам, що згодом призводить до того, що багато потенційних покупців Windows Phone в останній момент роблять вибір на користь Android або iOS, так як під ці платформи існує в рази більше додатків, а, значить, і можливості роботи зі смартфоном в них значно підвищуються. Не так давно Microsoft знайшли досить цікавий підхід до вирішення цієї катастрофічної проблеми. Рішення полягає в створенні спеціального інструменту під назвою Project Astoria. Суть ідеї в максимально простому портировании додатків під Android на Windows. Погодьтеся, що рішення просто геніальне. Зверніть увагу, що працювати Project Astoria буде тільки на смартфонах з встановленою Windows 10 Mobile. Далі в статті буде докладно описано, як встановити Android-додаток на Windows Phone. Давайте розбиратися. Поїхали!

Андроїд-додатки на Windows Phone

Користувачів не влаштовує кількість програм для Windows Phone

Отже. Перше, з чого вам потрібно почати — це налаштувати свій смартфон. Перейдіть в налаштування і виберіть в списку «Оновлення та безпека». Далі вам необхідно натиснути «Для розробників» (For developers). У вікні, обов’язково відзначте пункт «Режим розробника» і включіть режим «Виявлення пристрою» (Device discover). Наступним кроком буде підключення вашого смартфона до комп’ютера. Якщо на вашому ПК встановлена ​​Windows 10, то система допоможе вам зробити всі налаштування синхронізації між комп’ютером і смартфоном. Тепер потрібно завантажити собі Project Astoria. Після того як скачування завершиться, перед вами буде папка з файлами програми. Наступним кроком буде запуск через командний рядок. Введіть в пошуку Windows «cmd» і запустіть командний рядок від імені адміністратора. Далі пропишіть в вікні: cd C: \ Users \ Ім’я користувача \ Downloads \ Tools

Активація режиму виявлення на пристрої

Утиліта Project Astoria

Натисніть Enter.

У що з’явилася нижче рядку введіть: wconnect.exe usb

Запуск процесу синхронізації

І також натисніть Enter. Після цього запуститься процес синхронізації телефону з ПК. Якщо виникла помилка, то відкрийте Диспетчер завдань і вимкніть процес «wsconnect.exe» і спробуйте ще раз. Система запросить у вас pin від вашого смартфона. Після успішного введення процес приєднання буде завершений.

Тепер скопіюйте шлях до папки з Project Astoria і вставте його у вікно командного рядка після «cd». Шлях повинен виглядати так: C: \ Program Files (x86) \ Android \ android-sdk \ platform-tools

Натисніть «Введення». У наступному рядку допишіть adp install і повна назва файлу самого Android-додатки з розширенням apk. Зверніть увагу, що файли повинні знаходитися в тій же папці. Після натискання Enter почнеться процес установки програми на ваш смартфон.

Повний код для установки програм

Беріть в руки ваш Windows Phone і в списку «Нещодавно додані» (Recently Added) ви виявите ті самі, встановлені вами програми.

Тепер ви знаєте як відбувається установка Андроїд-додатків на Windows Phone. Як бачите, процес зовсім не складний. Когось може відлякати робота в режимі командного рядка, але це дійсно того варто. Витрачаєте всього пару хвилин, а отримуєте доступ практично до всіх Андроїд-додатків. Пишіть в коментарях чи вдалося вам впоратися і залишайте свою думку про перспективи розвитку операційної системи Windows на мобільних пристроях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector