Як встановити або оновити Adobe Flash Player на телевізорі

За розвитком сучасної електроніки досить складно встежити. У рекламних роликах демонструють унікальне обладнання, апаратуру, можливості яких не просто дивують, а змушують повірити в те, що ти потрапив у світ фантастики. Завдяки неймовірно розширеного функціоналу сучасні користувачі прагнуть придбати телевізори з підтримкою Смарт ТВ. Така техніка дозволяє не тільки дивитися телепередачі, але і переглядати в режимі онлайн кінофільми, слухати аудіо і навіть грати в мережеві ігри. Раніше такі маніпуляції можна було здійснювати тільки при використанні комп’ютерної техніки. До речі, такий функціонал забезпечується за рахунок встановленого на телевізорі спеціального програмного забезпечення, зокрема, такого плагіна, як Флеш Плеєр. У момент придбання консультанти магазину вас порадують тим, що ваш новенький телевізор вже оснащений необхідним ПЗ, тому вам не доведеться в перший день вчиняти будь-які маніпуляції. Однак це зовсім не означає, що інформація щодо того, як самостійно встановити Флеш Плеєр на телевізор, вам не знадобиться.

Як встановити або оновити Adobe Flash Player на телевізорі

Як поставити Adobe Flash Player на телевізор.

Установка і оновлення ПЗ

У зв’язку з тим, що технологічний процес розвивається стрімкими темпами, не дивуйтеся, якщо через кілька тижнів або пару місяців з’явиться повідомлення, що ваш Флеш Плеєр застарів, і прийшов час його оновити. Дійсно, програмісти відносяться до створених програмами, як до своїх дітищ, тому відстежують, як функціонує ПО, які глюки спостерігаються, наскільки програма здатна протистояти вірусним атакам, чи може вона забезпечити якісне відтворення із музикою або відео. З огляду на результати своїх спостережень, програмісти створюють спеціальне оновлення, яке впроваджується в установлений плеєр, вносячи корисні для нього зміни. Після оновлення ви зможете переконатися в тому, що:

  • зникли помилки, які раніше вас просто дратували, заважали дивитися відеозаписи;
  • інтерфейс значно покращився;
  • управляти плеєром стало простіше;
  • з’явилися нові корисні можливості.

Ми сподіваємося, що змогли вас переконати в тому, що Флеш Плеєр важливий для коректної роботи Смарт ТВ. Якщо ви не розумієте, як встановити плагін або оновити його, якщо не маєте відповідної практики, ми допоможемо вам розібратися в цьому.

Де взяти потрібні файли

Інсталяційний файл або файл оновлення однозначно вам потрібно буде завантажити в інтернеті. Однак вам не доведеться обов’язково шукати ноутбук або комп’ютер, щоб увійти в інтернет. Всі маніпуляції ви зможете виконати без комп’ютерної техніки, оскільки технічне оснащення сучасних телевізорів дозволяє безпосередньо входити в мережу. Щоб в процесі скачування, установки або оновлення ви не зіткнулися зі складнощами, рекомендуємо скористатися надійним і високошвидкісним з’єднанням. Зокрема, в більшості випадків бездротове з’єднання Wi-Fi може мати низьку швидкість або обмежений трафік. З цієї причини краще підключити до телевізора спеціальний IP-кабель. Інсталяційні файли, прошивку можна завантажити з різних інтернет-ресурсів. Однак ми рекомендуємо довіряти тільки офіційному виробнику вашого телевізора.

Завантажити файли

Установка Флеш Плеера

Якщо ви зацікавилися, як самостійно встановити Флеш Плеєр на телевізор LG або Самсунг, тоді пропонуємо ознайомитися з невеликою інструкцією. Якщо є можливість підключити телевізор до швидкісного інтернету, тоді ви зможете відразу ж завантажувати прошивку і встановлювати її. Якщо ж немає можливості забезпечити високошвидкісне з’єднання, тоді підготуйте флешку і підіть нашим наступним інструкціям. Рекомендуємо вам послідовно виконувати етап за етапом, тоді процес увінчається успіхом:

  • на офіційному сайті виробника вашого телевізора скачайте актуальну версію прошивки;
  • отформатируйте флешку, створіть на ній папку і надайте їй ім’я таке ж, як у програми;
  • розархівуйте в створену папку все закачані прошивальні файли;
  • вимкніть телевізор, якщо він виявиться включеним;
  • вставте флешку і увімкніть телевізор;
  • після включення на екрані з’явиться програма, виберіть її, щоб запустити процес інсталяції.

Всі основні кроки ви виконали, тому залишається просто дочекатися завершення процесу інсталяції. Тепер пропонуємо вам випробувати роботу Флеш Samsung або LG, запустіть на телевізорі відеозапис, зорієнтуйтеся, наскільки якісно вона відображається. Якщо щось йде не так, не переймайтеся, оскільки таке трапляється, коли система не встигає швидко зорієнтуватися і «прийняти» всі зміни. У таких випадках рекомендуємо просто перезавантажити ваш телевізор.

Установка плагіна на телевізор

Оновлення Флеш Плеера

З процесом інсталяції ми розібралися, тепер розглянемо, як оновити застарілий Флеш Плеєр на телевізорі. Таке трапляється, коли ви на протязі великого періоду часу залишаєтеся задоволеними якістю функціонування свого Смарт ТВ, і раптом раптово при перегляді відео стикаєтеся з виникненням системних помилок. Що робити в цьому випадку? Відповідь проста: необхідно оновити плеєр на телевізорі LG або іншої марки.

Тільки відразу звертаємо увагу на те, що плагін Flash Player вбудований в прошивку, тому, по суті, ви повинні відновити не сам плеєр, а всю версію прошивки. Саме з цієї причини файл оновлення вам не потрібно шукати на офіційному сайті Adobe, а слід відвідати теж офіційний сайт, але тільки виробника вашого телевізора. Саме тут ви знайдете актуальну версію прошивки. Однак все-таки існують такі користувачі, які навідріз відмовляються міняти повністю прошивку, бажаючи внести зміни тільки в роботу Флеш Плеера. В принципі навіть таке бажання цілком здійсненно, якщо наслідувати наступних інструкцій.

Спочатку рекомендуємо зайти в меню телевізора, саме тут ви можете почерпнути корисну інформацію щодо номера прошивки. Тепер потрібно зайти на офіційний сайт виробника телевізора і пошукати відповідь на питання, яка версія Флеш Плеера впроваджена в конкретну прошивку. Також тут потрібно знайти інформацію про те, які ще версії можна встановлювати при наявності такої прошивки. Тепер, коли ви озброїлися всієї необхідної для вас інформацією, відвідайте сайт Adobe, знайдіть конкретний варіант плеєра. Перед початком процесу завантаження ознайомтеся з характеристиками плеєра, дуже важливо, щоб вони вас задовольняли. Якщо вас все влаштовує, закачайте файл на телевізор. Подальший процес оновлення не відніме багато часу, а після завершення порадує вас якісним оновленням плеєра на Смарт ТВ.

Оновлення плагіна на телевізорі

Отже, ми впевнені, що ви змогли переконатися в тому, що процес встановлення та оновлення Флеш Плеера зовсім не складний. При бажанні ви легко впораєтеся з таким завданням, а результат вас порадує якісним відтворенням відеозаписів і аудіофайлів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector