Як включити або відключити тестовий режим Windows

Виявили на комп’ютері і не знаєте, як прибрати напис «Тестовий режим збірка …» на Віндовс? З цією проблемою стикаються багато користувачів. Нічого критичного тут немає, а ось рядки внизу екрана можуть заважати. Тому варто знати, що це таке, як включити або вимкнути тестовий режим windows 7 або 10.

Робота з тестуванням програм

Функціонал Win 7 і Win 10 передбачає тестування програмного забезпечення без сертифікатів.

Що це?

Тестовий режим — спеціальна функція, що дозволяє тестувати програми без сертифіката перевірки. Чи не все ПО працює з драйверами, що мають електронний підпис від Microsoft. Наприклад, утиліта ще не вийшла в офіційних версіях або ось-ось вийде, але її потрібно перевірити. Будь-який користувач рано чи пізно може зіткнутися з такою програмою, після чого йому запропонують включити «Тест». Про його активації буде свідчити напис «Тестовий режим Windows 10 збірка 0000» в правому нижньому кутку екрану. Інструкція, як прибрати тестовий режим windows 10, наведена нижче.

Повідомлення про активацію

Активація

Активація цієї опції Windows 10 і 7, як правило, проходить без відома користувача. Тільки потім він зауважує, що на екрані з’явилися незрозумілі написи. Однак є спосіб, як активувати цю опцію самостійно, без допомоги тих додатків, для яких вона призначена.

  1. Знаходимо утиліту «Командний рядок». Зазвичай її легко знайти через меню «Пуск» — в пошуку або в «Стандартних додатках».
  2. Запускаємо рядок від імені адміністратора (права кнопка миші, вибираємо відповідний параметр).
  3. Вводимо наступне: bcdedit.exe -set TESTSIGNING ON
  4. Тиснемо «Введення».

включення

Після цього виникне відповідна напис, яка нервує багатьох користувачів.

Деактивация

Набагато більше число користувачів хвилює не те, як активувати «Тест» Віндовс на «Сімці» або «Десятці», а як його прибрати. Розберемося, як відключити тестовий режим windows 10.

  1. Запускаємо «Командний рядок» від імені адміністратора.
  2. Набираємо: bcdedit.exe -set TESTSIGNING OFF
  3. Натискаємо «Enter».

вимкнення

Після введення команди докучливі рядки зникнуть, і це означає, що вам вдалося відключити тестовий режим. Однак щоб видалити включений режим, необхідно перезавантажити ПК.

Тепер ви знаєте, як запустити і відключити «Тест» Windows 7 або 10. Слід розуміти, що відключення може призвести до того, що потрібна програма не працюватиме.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector