Як вирішити помилку 8071053D на PS3

Помилка з’являється при спробах увійти в PlayStation Network. Визиваеми, як правило, технічними проблемами на стороні Sony. Друга можливість: в магазині PSN можна скачати або оновити гру. Творці приставки рекомендують перезавантаження пристрою разом з роутером. Потрібно не тільки вимкнути кожне з них, а й почекати близько хвилини або трохи більше. Деякі гравці додатково відключають пристрої від електрики. Дійсно допомагає, але буває, що коротко. Є користувачі, у яких працює всього 10 хвилин.

Помилка 8071053D

Що робити, якщо при використанні PS3 з’явилася помилка 8071053D.

Друге рішення: почекати. Мережа може бути перевантажена великою кількістю гравців або просто один з серверів зупинився через внутрішні причини Соні. Отримав помилку увечері може виявити, що встало сонце чарівним чином розтопило проблему своїми променями.

Третє, більш складне, PS3.Proxy. Робити це варто лише при хорошому навику володіння комп’ютером. У PSN ваша приставка йде не прямо, а через комп’ютер. Вам потрібно завантажити програму для Windows PS3.ProxyServer.

Програма безкоштовна. На жаль, розробник зробив свій сайт на китайській мові. Доведеться скористатися пошуком на англомовних або російськомовних сайтах. Незважаючи на поради використовувати спосіб в інтернеті, краще використовувати спосіб з оглядкою. Численні помічники в пошуку можуть з тим же успіхом допомагати хакерам.

PS3.ProxyServer

Є ще кілька можливих проксі-серверів. Інструкцію до одного з них можна отримати тут.

  1. Встановіть сервер на PC.
  2. Задайте порт проксі-сервера. Наприклад, 8080.
  3. Дізнайтеся IP проксі-сервера утилітою ipconfig у командному рядку Windows. Ви знайдете Командний рядок в Пуск → За умовчанням.
  4. Налаштуйте PS3 на проксі-сервер. Ідіть в Установки → Установки мережі → Установки з’єднання з інтернетом, знайдіть там настройки проксі (може також називатися шлюзом). Пропишіть адресу проксі-сервера і його порт. вказати адресу

Підключення через проксі складніше, змушує використовувати додатковий пристрій. Але має і переваги у вигляді захисту від занадто завзятого дотримання копірайта. Не секрет, що захищені гри можуть заподіювати легальному користувачеві більше незручностей, ніж вони ж після злому. На PC існують випадки, коли легально куплена гра замінювалося піраткою тільки для позбавлення косяків із захистом.

Для користувачів Linux вирішити проблему складніше. Однак якщо у вас є навички, то варто також вирішити проблему на Windows. Проксі від надійного постачальника краще аматорських рішень. Нижче буде приведена інструкція для Ubuntu Linux.

Поставте Squid:

sudo apt-get install lighttpd squid jesred

Налаштуйте Squid:

/etc/squid/squid.conf:
http_port 8080
cache_dir ufs / var / spool / squid 100 16 256
acl ps3 src 10.10.10.10
http_access allow ps3
url_rewrite_program / usr / lib / squid / jesred
strip_query_terms off

Тепер jesred:

jesred.acl
uncomment 0.0.0.0/0

jesred.rules (регулярний вираз треба будувати на основі файлу /var/log/squid/access.log, тут приклад)

regex ^ http: //zeus.dl.playstation.net/cdn/EP0102/NPEB90124_00/dUO8CdsAMhrhFHGBBeAxKIMtnRmiWpy9tFG6vLf1KcGd3KFiEQjD5R6i0KDvamHLATTxpjQ6fTylR0qqK7D03luEbr6eYRd2yIVE0.pkg \? product \ = 008A \ country \ = gb http: //localhost/dUO8CdsAMhrhFHGBBeAxKIMtnRmiWpy9tFG6vLf1KcGd3KFiEQjD5R6i0KDvamHLATTxpjQ6fTylR0qqK7D03luEbr6eYRd2yIVE0.pkg

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector