Як виправити помилку в додатку com.android.phone

Сучасні смартфони мають необмежену кількість можливостей і функцій. Але основним завданням, як і раніше, залишається здійснення дзвінків. Система Android постійно розвивається і вдосконалюється, але і там іноді трапляються помилки і неполадки. «Помилка в додатку com.android.phone» — рідкісна проблема, але і вона іноді може затьмарити використання пристрою, так як перешкоджає викликам і наборам номера. Суть помилки не настільки складна, щоб нести телефон у ремонт. Розберемося, як самостійно вирішити проблему.

Як виправити помилку в додатку com.android.phone

Методика виправлення помилок у додатку com.android.phone.

Що таке «com.android.phone»?

Перед тим, як перейти до опису варіантів розв’язання проблеми, розглянемо причини її виникнення. «Com.android.phone» — це додаток для ОС Android, завдяки якому здійснюються дзвінки. Повідомлення, що в додатку com.android.phone сталася помилка говорить про несправності в роботі софта. Причинами несправності можуть послужити не тільки збої в роботі програми «Телефон», а й дії самого користувача, які могли пошкодити додаток. Також дуже частими причинами є переповнений кеш, несумісність різних додатків на пристрої або ж віруси.

Помилка «Com.android.phone»

Як виправити помилку?

Способів виправлення цієї помилки кілька. Всі вони досить прості, а залежать від причини появи повідомлення. Алгоритм дій для вирішення проблеми наступний:

Очищаємо дані і кеш додатка

Цей спосіб повинен допомогти в більшості випадків.

 • Заходимо в «Налаштування» — «Додатки»;
 • Включаємо опцію «Показ системних додатків» (якщо така є);
 • Знаходимо вкладки «Меню SIM» і «Телефон»;
 • У кожному з них вибираємо «Пам’ять»;
 • Очищаємо кеш.

Меню програм

ПОРАДА. можете спробувати зробити це такими додатками, як «Управління дзвінками», «Налаштування двох SIM-карт» або «Телефон — сервіси».

Перевіряємо, чи допомогло. Якщо немає — переходимо до наступних пунктів.

Відключаємо автосінхронізаціі часу і дати

 • Заходимо в настройках в розділ «Дата і час».
 • Відключаємо дату і час мережі і часовий пояс.
 • Перезавантажуємо пристрій.
 • Виставляємо правильні час і дату.

Установка дати і часу

Перевіряємо на віруси

Для цього достатньо мати на пристрої антивірус або ж завантажити його з Play Market. Далі робимо повну перевірку і видаляємо всі віруси в разі їх виявлення. Якщо ж у вас антивіруса на смартфоні немає і встановлювати його ви не хочете, то є й інший спосіб. Можна підключити пристрій до комп’ютера або ноутбука через USB і перевірити пам’ять телефону антивірусом, встановленим на ПК. Алгоритми роботи комп’ютерних і мобільних вірусів схожі, завдяки чому будь-яка комп’ютерна антивірусна програма розпізнає і усуне шкідливі файли навіть на телефоні.

Скидаємо системні настройки

ВАЖЛИВО. це дія виставить всі настройки за замовчуванням, при цьому видаливши всі встановлені додатки!

Ця дія напевно виправить помилку com.android.phone, але ви повинні бути готові, що ПО смартфона повернеться в своє початкове стан. Якщо ви все ж хочете спробувати вирішити проблему таким чином, зайдіть в настройки Android і натисніть «Скинути настройки телефону» в пункті «Відновлення та скидання».

Відновлення та скидання

ПОРАДА. якщо у вас на смартфоні є важливі дані, краще заздалегідь скопіюйте їх на інший пристрій, щоб уникнути втрати. Є й інший варіант — синхронізувати все з Google.

Оновлюємо всі програми

Не у всіх випадках, але іноді і цей спосіб спрацьовує. Спробуйте повністю вимкнути телефон, дістати сімку, включити його назад і відновити всі встановлені додатки. Потім вставте SIM-карту назад.

Встановіть інший додаток для дзвінків

Цей спосіб дозволить користувачеві не вирішити проблему з ПО, а обійти її. Метод корисний в тих випадках, коли попередні результатів не дали, а повністю скидати все настройки не хочеться. У пошуковику Play Market досить набрати «звонилка», і вам буде надано цілий перелік різних програм для здійснення операцій, передбачених мобільним оператором без шкоди для пристрою.

Встановіть інший додаток для дзвінків

Як уникнути проблеми

Як то кажуть, проблему набагато простіше запобігти, ніж вирішити. Дотримуючись кількох простих порад, можна зберігати функціональність пристрою і не стикатися з багатьма проблемами.

 • Рада 1. Перед тим, як встановити будь-якої софт, перевірте безпеку джерела. Це захистить ваш телефон від вірусів і інших небезпечних програм.
 • Порада 2. Чистіть телефон від непотрібних додатків. Це врятує пам’ять пристрою від захаращення і засмічення.
 • Рада 3. Не слід бездумно відключати або видаляти системні програми на правах суперкористувача.
 • Рада 4. Скачайте антивірус, особливо якщо ви часто підключаєте пристрій до різних ПК. Є і безкоштовні програми захисту, які убезпечать не гірше платних.
 • Рада 5. Чистіть сміттєві файли за допомогою спеціальних програм (наприклад, CCleaner).

Проробивши нескладні маніпуляції, можна захистити свій смартфон і позбутися від безлічі помилок. Усунути неполадки також нескладно, якщо не панікувати і спробувати виправити все самому. Це не забере багато часу і заощадить пристойну суму, яку довелося б заплатити в сервісному центрі.

Сподіваємося, у вас все вийшло. Якщо немає, то опісишіте свою проблему в коментарях, а ми постараємося допомогти.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector