Як виправити помилку 9006 в iTunes

Володарі пристроїв від компанії Apple використовують програму iTunes для перегляду, завантаження медіаконтенту, поновлення, відновлення прошивки і інших цілей. Багатство функціоналу зробило сервіс практично незамінним інструментом для роботи з айфона і іншими «яблуками». Але, не дивлячись на високу якість продукції Apple, користувачі нерідко стикаються з помилками при операціях з програмою. Проблеми можуть виникати як під час запуску програми, синхронізації з комп’ютером, так і вже в процесі робіт над оновленням або відновленням. Одним з частих збоїв в iTunes при оновленні прошивки або відновленні є помилка 9006. Вона виникає в разі невдачі підключення до серверів Apple, і виною цьому можуть послужити різні причини. Усунути неполадку нескладно і під силу користувачеві, який не володіє спеціальними навичками, але тому як винуватець проблеми невідомий, доведеться випробувати декілька способів, які можуть допомогти у вирішенні.

Як виправити помилку 9006 в iTunes

Виправлення помилки 9006 в iTunes.

Методи усунення помилки 9006 в iTunes

Збій з кодом 9006 передбачає неможливість завантаження прошивки і не відноситься до складних несправностей. У більшості випадків виправити помилку можна самостійно, не вдаючись до допомоги фахівців сервісу. Для забезпечення коректної роботи Айтюнс необхідне стабільне з’єднання з мережею інтернет, тому слід перевірити наявність підключення, налаштування, а також коректність вмісту файлу hosts. Крім того, слід переконатися, що ви використовуєте комп’ютер як адміністратор, а не гість. У випадку з помилкою 9006 і їй подібними неполадками часто спрацьовує найпростіший спосіб перезавантаження пристроїв (для iPhone застосовується в примусовому порядку), який миттєво справляється з системним збоєм. Також можна спробувати завантажити прошивку вручну. Але якщо проблема глибше і прибрати настирливе повідомлення, що інформує про невдачу, не вийшло, розглянемо наявні методи усунення, які також не відрізняються складністю і можуть виконуватися користувачем будь-якого рівня.

Спосіб 1. Використання іншого кабелю

Обов’язкова умова для коректного конекту — оригінальний шнур USB. Якщо використовується неоригінальний кабель, хоч і сертифікований Apple, а вже тим більше вироблений в Піднебесній, то проблеми з підключенням очікувані. Але в будь-якому випадку шнур необхідно ретельно оглянути на предмет пошкоджень, перегинів, при виявленні яких замінити його. На перший погляд кабель може здаватися справним, заряджати смартфон і не подавати жодних ознак непридатності, але при прошивці навіть дрібні дефекти можуть спровокувати помилку 9006.

Спосіб 2. Підключення до іншого порту USB

У деяких випадках проблема полягає в несправності використовуваного роз’єму, тому щоб виключити або підтвердити цю версію, потрібно змінити порт USB. Підключення повинно здійснюватися безпосередньо до девайсу, без використання хабів, портів на клавіатурі і т. Д. На комп’ютері краще використовувати роз’єм на задній панелі системного блоку, з’єднаний з материнською платою, для ноутбука — не має значення, але крім 3.0, який візуально відрізняється від інших портів синім кольором. Інші невживані пристрої на момент операцій з Айтюнс краще відключити.

Підключення до іншого порту USB

Спосіб 3. Налаштування часу і дати

Така безглуздість, як неправильно встановлені значення часу і дати на комп’ютері, запросто призводить до відсутності з’єднання і подальшої помилку 9006. Перевіряємо і при необхідності замінюємо час, дату і часовий пояс актуальними на поточний момент.

Спосіб 4. Оновлення iTunes

Одна з можливих причин появи помилки 9006 при оновленні — застаріла версія додатка. Рекомендується перевірити наявність доступних оновлень і встановити найсвіжіше з них. Після перезавантаження комп’ютера можна спробувати продовжити роботу, але якщо проблема не вирішена, йдемо далі.

Спосіб 5. Відключення антивіруса і фаєрвола

Нерідко помилка 9006 пов’язана з блокуванням доступу до серверів Apple захисним програмним забезпеченням, встановленим на комп’ютері. Антивірус, брандмауер Windows або Фаервол можуть перешкоджати підключенню, сприймаючи дії програми як вірусні атаки, тому потрібно відключити захист на час виконання процедури в Айтюнс. Якщо помилка зникла, значить потрібно внести додаток до списку виключень захисних програм, щоб уникнути появи проблеми в майбутньому.

ПОРАДА. Конфлікт може бути викликаний і іншим ПО, тому рекомендується відключення і інших сторонніх додатків, які не використовуються в даний момент, але можуть вплинути на процес.

Спосіб 6. Видалення IPSW файлу

Для виконання процедури оновлення, відновлення iTunes використовує IPSW файли, які можуть бути пошкоджені або просто не завантажуються з сервера. В такому випадку необхідно знайти файл прошивки і видалити його, після чого завантажити новий. Папки розташування IPSW:

  • Windows XP: / Documents and Settings / username / Application Data / Apple Computer / iTunes / iPhone Software Updates;
  • Windows Vista і 7: / Users / username / AppData / Roaming / Apple Computer / iTunes / iPhone Software Updates;
  • Windows 8, 10: / Users / username / AppData / Roaming / Apple Computer / iTunes;
  • macOS: ~ / Library / iTunes / iPhone Software Updates.

Видалення IPSW файлу

Спосіб 7. Відновлення реєстру

Будь-які операції з реєстром вручну повинні проводитися тільки фахівцем, оскільки навіть найменші зміни, внесені користувачем, які не мають певних знань, можуть привести до неприємних наслідків для системи. Для автоматичного виправлення записів використовуються спеціальні інструменти, такі як WinThruster, що дозволяють виконати процедуру на автоматі. Програма створить резервну копію і виконає сканування, а також попутно і заміну пошкоджених файлів реєстру.

Спосіб 8. Повторне iTunes

Якщо попередні методи не принесли результатів, можна спробувати повторну установку додатка, при цьому Айтюнс потрібно видалити повністю разом з усіма «хвостами», а потім перезавантажити комп’ютер і встановити останню версію.

Спосіб 9. Оновлення компонентів системи

Виключити конфлікти компонентів можна тільки, якщо на комп’ютері, крім свіжої програми iTunes, встановлені і всі оновлення для операційки. Те ж саме стосується і драйверів, а також антивірусних баз, їх теж рекомендується «освіжити».

Спосіб 10. Виконання процедури на іншому комп’ютері

Коли всі методи випробувані, але помилка 9006 залишилася на місці, можна спробувати щастя на іншому ПК або ноутбуці. Це нерідко спрацьовує, якщо настройки або несправності комп’ютера не дають можливості виконати процедуру в iTunes. Незважаючи на простоту усунення, в деяких випадках помилка 9006 не піддається викоріненню в домашніх умовах, тоді не залишається нічого іншого, як відправитися за допомогою в сервісний центр, де проведуть діагностику і, з’ясувавши причину неполадки, усунуть проблему.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector