Як виправити помилку 628 при підключенні до інтернету

Мобільні інтернет-послуги займають більшу частину всього трафіку. За допомогою компактних USB-модемів вихід у Всесвітню павутину став ще більш зручний і доступний в плані експлуатації і забезпечення високошвидкісного з’єднання, завдяки технологіям 3G і 4G LTE.

Однак всюди використовуючи ці пристрої, користувачі можуть нерідко стикатися з проблемами, наприклад, з Помилкою 628: Підключення перервано віддаленим комп’ютером. Як правило, найчастіше, цю помилку бачать клієнти мобільних провайдерів: Beeline, МТС і Мегафон.

Підключення до Інтернет

Що робити, якщо підключення перервано віддаленим комп’ютером — в нашій статті нижче

Якщо у вас виникло питання, що означає і як виправити помилку 628 при підключенні до інтернету, то в нашій статті ми зібрали найефективніші методи усунення подібної помилки.

Причини виникнення помилки 628

З’являється ця проблема через те, що створюване модемом приєднання до сервера провайдера (постачальника послуг) з якихось причин не було прийнято.

Можливі випадки появи такого збою:

  • Довготривале успішне використання модему, проблема виникає періодично. В такому випадку збої можуть з’являтися в ті моменти, коли мережа занадто перевантажена і сервер не справляється з передачею потоків даних або проводяться технічні роботи.
  • Перше підключення модему до комп’ютера. Можливо були неправильно встановлені драйвера модему або вони несумісні з вашою версією ОС. Налаштування точки доступу були зроблені невірно, з помилкою вказані ім’я користувача, пароль і т. Д.

Але так як помилка 628 при підключенні до інтернету може з’являтися з різних причин, на модемах МТС, Білайн, Мегафон або Континент, ми розглянемо рішення в кожному випадку окремо.

Помилка 628 модем Білайн: як виправити

  1. Якщо ви тільки придбали модем, і зробили установку і настройку на своєму комп’ютері і при підключенні у вас виникли помилки, то краще за все відразу повідомити оператору і зробити заміну пристрою, так як буває попадаються браковані.
  2. Якщо модем використовується вже досить довгий час, і виникла така проблема, то, можливо, мережа перевантажена, якщо протягом деякого часу з’єднання не відновлюється, зверніться до оператора мобільного стільникового зв’язку і проконсультуйтеся.
  3. Перевірте баланс, так як для роботи інтернету необхідно, щоб залишок на балансі був не менше 10 рублів.

Якщо жоден з вище розглянутих способів вам не підходить, зробіть перевірку і настройку самостійно. Якщо при підключенні USB-модема Білайн з’являється помилка 628, то зробіть переустановку програми.

Зайдіть в «Панель управління» — «Установка і видалення програм» — знайдіть в списку клієнт Beeline і видаліть. Потім заново підключіть пристрій до USB-порту на комп’ютері, і зробіть повторну інсталяцію програми.

У налаштуваннях програми спробуйте створити новий профіль, видаливши при цьому старий. Дані для заповнення вказуйте такі:

Ім’я профілю: на ваш розсуд
APN: статичний, адреса: internet.beeline.ru
Номер доступу: * 99 #
Ім’я користувача: beeline
Пароль: beeline

Збережіть і включіть інтернет за допомогою створеного профілю.

3G-модем Білайн

Для вирішення проблеми підключення може знадобитися перевстановлення клієнта

Континент АП: як виправити помилку

  1. Зробіть перевірку вашого комп’ютера спеціалізованою програмою (наприклад, CCleaner), запустіть перевірку реєстру на наявність помилок і виправте їх. Також через цю програму можна зробити перевірку всього комп’ютера на непотрібні файли, зробіть чистку і перезавантажте комп’ютер.
  2. Під час підключення Континенту помилка 628 може виникати при навантаженнях на сервері, тому зверніться до оператора мобільного і дізнайтеся.
  3. Повністю переустановите програму-клієнт.
  4. Перевірте наявність коштів на балансі сім-карти, можливо, причина криється в цьому.
  5. Блокуються порти, таке може відбуватися, коли встановлений антивірус, вимкніть його, а також брандмауер, і зробіть повторне підключення.

Спробуйте замінити порти UDP на діапазон між 7500-7505. Для цього треба зайти в «Панель управління» — «Диспетчер пристроїв», знайдіть у розділі мережеві адаптери continent 3 ppp adapter, в його властивості у вкладці додатково порт UDP поставте будь-яке значення від 7500 до 7505.

Мегафон модем: виправлення помилки

Якщо при підключенні до інтернету у вас виникла помилка 628 на Мегафон модем, то існує ряд рішень цієї проблеми. Найпоширеніша причина — зависла програма — у такому випадку зробіть перезавантаження ПК.

Але якщо все-таки перезавантаження комп’ютера вам не допомогла, скористайтеся нижче перерахованими радами.

Проблеми може виникнути через те, що ініціалізація пристрою відбувається за хибною команді або вона, взагалі, не прописана, тому вам необхідно перевірити і змінити.

Зайдіть у властивості свого модему в розділі «Додатково» — «Додаткові параметри ініціалізації» і у вас з’явиться рядок куди потрібно ввести значення AT + CGDCONT = 1, «IP», «internet». У властивостях «Підключення» збільште час очікування, в пункті «Скасування виклики при відсутності зв’язку» поставте значення більше 1 хв.

Закриваємо властивості і підключаємося заново, проблема з помилкою повинна бути вирішена.

Якщо все пророблені кроки не допомогли, і все одно підключитися не вдається, перевірте чи активована у вас послуга мобільного інтернету і наявність коштів на балансі.

3G-модем Мегафон

Перед початком роботи переконайтеся, що у вас є кошти на особистому рахунку

МТС модем: виправлення проблем з підключенням

Якщо при використанні інтернету від оператора МТС у вас виникла помилка 628 МТС коннект, то скористайтеся отриманої нижче інформацією для вирішення цієї проблеми.

Для початку спробуйте витягнути модем і заново підключити. Якщо це не допомогло, виконуємо наступні дії.

Зайдіть в «Властивості» свого модему, далі в віконці вибираємо «Додаткові параметри зв’язку» — «Додаткові команди ініціалізації» прописуємо дані значення:

AT + CGDCONT = 1, «IP», «internet.mts.ru»

Збережіть зроблені зміни і пробуйте підключатися заново.

Перед підключенням не забувайте перевіряти баланс і активацію підключеної послуги інтернету, можливо, проблема полягає саме в цьому. Якщо все ж у вас виникає ця помилка, то всі описані вище способи допоможуть вам її усунути незалежно від оператора мережі зв’язку. Надалі з комфортом продовжити використовувати весь функціонал бездротового високошвидкісного інтернету.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector