Як виправити помилку 2009 у iTunes

Програма iTunes значно спрощує життя власникам айфонів і інших пристроїв, що працюють на платформі iOS. Широкий спектр можливостей сервісу робить його корисним помічником у щоденних рішеннях будь-яких завдань. Це і відтворення музичних і відео форматів з можливістю конвертації і редагування, синхронізація пристроїв, створення та оновлення резервних копій, покупка контенту, відновлення прошивки і інші важливі функції. Незважаючи на масу переваг використання iTunes, робота сервісу періодично затьмарюється появою повідомлень про помилки, що виникають в процесі будь-яких дій. Перелік збоїв Айтюнс досить довгий, при цьому кожному з них присвоєно власний код, що допомагає розпізнати джерело проблеми. Особливо доставляють незручності помилки, що виникають при відновленні iPhone 5s і інших версій, адже в присутності збою продовження процедури стає неможливим. В такому випадку, щоб відновити подальшу взаємодію «яблучного» пристрою з комп’ютером потрібно виконати усунення неполадок. Однією з поширених помилок, які можна спостерігати при оновленні або відновленні iPhone 5s або інших «яблук», є збій з кодом 2009. Існує безліч можливих причин виникнення проблеми, суть рішення і полягає в усуненні джерела несправностей.

Як виправити помилку 2009 у iTunes

Варіанти усунення помилки 2009 у iTunes.

Методи усунення помилки 2009 у iTunes

Як і всі помилки, пов’язані з відновленням або оновленням iPhone, а також інших «яблук», збій під кодом 2009 має кілька шляхів вирішення проблеми. Повідомлення про помилку 2009 у iTunes часто викликано несправністю USB-кабелю, роз’ємів або може інформувати про неполадки в комп’ютері. У будь-якому випадку необхідно почати виправлення ситуації з простих кроків, поступово переходячи до більш серйозних дій, якщо проблема не зникає.

Спосіб 1. Заміна USB-кабелю

Спочатку потрібно перевірити контакт шнура з пристроєм і роз’ємом. Використовувати рекомендується оригінальний кабель, що поставляється в комплекті Apple. Крім того, слід вивчити його на предмет пошкоджень, оскільки будь-які незначні деформації або окислення можуть виявитися винуватцями помилки 2009 у iTunes. При виявленні дефектів потрібно обов’язково замінити кабель справним і оригінальним.

Оригінальний USB Lightning

Спосіб 2. Підключення до іншого USB-порту

Часто проблема полягає в несправності роз’єму. Щоб вирішити питання або виключити ймовірність появи помилки з цієї причини, потрібно підключити кабель в інший USB-порт, уникаючи при цьому порт 3.0, стандартно відрізняється зовні від інших синім кольором. Підключення повинно бути виконано безпосередньо до комп’ютера, без посередницьких елементів. Також необхідно відключити інші підключені пристрої, крім iPhone 5s або того, з яким ведеться робота. Виняток становлять миша і клавіатура.

Спосіб 3. Перезавантаження пристроїв

Варто спробувати перезавантаження компа або ноутбука, а також перезапуск iOS-пристрої (примусове відключення). Як не дивно, часто такі прості дії вирішують питання в лічені хвилини.

Спосіб 4. Оновлення iTunes

На комп’ютері повинна бути встановлена ​​нова версія додатка, тому необхідно оновити програму до останнього з доступних варіантів на офіційному сайті, після чого знову пробувати запустити процес відновлення iPhone.

оновлення iTunes

Спосіб 5. Повторне iTunes

Іноді ефективно вирішує питання боротьби з помилками процедура видалення і подальшої інсталяції Айтюнс. Для ліквідації файлів програми потрібно перейти в «Панель управління» з меню «Пуск», де знайти розділ з встановленим ПО. Тут потрібно вибрати iTunes і видалити, а потім завантажити інсталятор свіжої версії програми з офіційного джерела і встановити сервіс заново.

видалення програми

Спосіб 6. Режим DFU

Розробниками Apple завбачливо підготовлені шляхи відходу в разі неможливості дій по оновленню або відновленню прошивки стандартними методами. Один з таких інструментів — аварійний режим DFU. Щоб занурити iPhone в такий стан необхідно наступне:

  • вимикаємо «яблуко»;
  • підключаємо пристрій до ПК або ноутбука за допомогою USB-кабелю;
  • запускаємо iTunes;
  • затискаємо кнопку «Power» і утримуємо 3 секунди;
  • потім, не відпускаючи кнопки харчування, тиснемо «Home»;
  • після закінчення 10 секунд відпускаємо «Power»;
  • при цьому кнопку «Home» утримуємо і далі, поки програма не з’ясує пристрій в режимі DFU.

Після проведених маніпуляцій є буде тільки одну дію з відновлення, але ми цього і домагалися. Потрібно натиснути кнопку «Відновити iPhone» і слідувати інструкціям на екрані.

Спосіб 7. Використання іншого комп’ютера

Якщо попередні способи виявилися безсилі, можна спробувати виконати роботу за допомогою іншого комп’ютера з наявної встановленою програмою Айтюнс, що може принести плоди в разі справності Айфона.

У ситуації, де не подіяв жоден з перерахованих вище методів, можливо, провокують появу помилки 2009 апаратні проблеми, тоді слід звернутися за допомогою в сервіс.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector