Як виправити помилку 1С «Віддалений хост примусово розірвав існуюче підключення»

Вступ

Дорогі друзі, сьогодні ми з вами поговоримо про таку помилку, як вікно з наступним повідомленням в 1С: «Віддалений хост примусово розірвав існуючий обліковий запис». Така проблема часто супроводжується і кодом, який може допомогти програмістам швидше ідентифікувати причину неполадки. Найчастіше вона виникає у клієнтів з великим числом співробітників, підключених до сервера.

Схема роботи системи клієнт-сервер

В 1С клієнт-серверна архітектура використовується в великих підприємствах

Причиною ж помилки в більшості випадків служить перезапуск робочого процесу. А, власне, причин такої поведінки може бути немаленьке кількість. Найчастіше це відбувається через звичайного перезапуску за розкладом. Через збільшення файлу rphost, наслідком якого є зменшення швидкості роботи, адміністратори намагаються виправити це за допомогою перезапуску робочих процесів. А наслідком цього є закриття доступу окремим користувачам, так як з’являється додаткове навантаження на сервер.

Команда розробників програмного продукту 1С сам же рекомендує використовувати тільки один робочий процес, якщо підключено близько 100 користувачів. Якщо ви не можете вирішити проблему, то спробуйте скористатися деякими способами рішень. Отже, давайте дізнаємося, що робити, якщо виникає помилка «Віддалений хост примусово розірвав існуючий обліковий запис».

Що можна спробувати зробити?

  1. Щоб звільнити пам’ять, яку займає робочий процес 1С, слід використовувати функцію автоматичного перезапуску робочих процесів. В параметрах локального кластера варто встановити інтервал перезапуску в значенні 86400 секунд. Допустимий обсяг пам’яті повинен бути 900000 KB, а інтервал перевищення повинен дорівнювати нулю. В такому випадку вимикається робочий процес, тобто, з ним не можна встановити нове з’єднання, хоча старі далі працюють. А потім відкривається новий. Повністю старий процес завершиться, коли все встановлені раніше з’єднання закриються. Зверніть увагу також на те, що відлік встановлених секунд стартує разом зі службою Агента сервера 1С (виходить, що робити це краще вночі).
  2. Не рекомендується використовувати більш ніж один робочий процес, коли число ваших користувачів до ста. В такому випадку буде витрачатися час на перемикання контексту між процесами.
  3. Як можна було помітити, практично все впирається в активну пам’ять. Отже, її потрібно своєчасно очищати. Також рекомендується використовувати окремі сервера для SQL і 1С.

    Бухгалтер за роботою

  4. Варто також звернути увагу, що чимале значення має і навантаження на маршрутизатор. Тобто, коли час відповіді від сервера перевищує 200 мс, то починається призвести до втрати з’єднання. І виходить, що, коли велика кількість користувачів одночасно використовують можливості маршрутизатора (переносять або копіюють великі файли), роутер перевантажується і ламається. Цей факт варто враховувати при покупці нового обладнання, подивившись на швидкість коммутирующей матриці.
  5. Спробуйте очистити кеш (тимчасові файли програми). Для цього натисніть кнопку «Налаштування …» праворуч від блоку списку інформаційних баз. У вікні ви побачите пункт «Каталоги шаблонів конфігурацій і оновлень». В поле буде вказана адреса розташування файлів кеша. Скопіюйте та вставте цей шлях в поле провідника Windows (нагорі, де написано «Провідник»). Видаліть з цієї гілки кінець адреса до «1Cv82». Зверніть увагу, що цифри можуть відрізнятися в залежності від версії один ес. Тепер клацніть клавішу Enter: відкриється папка, де розташовані інші дивні папки з цікавими назвами. Виділіть і видаліть їх (тільки випадково не видалите папки ExtComliT, tmlilts, а також файли з розширенням lifl). Перед видаленням обов’язково закрийте інформаційні бази.
  6. Якщо у вас щось не вийшло, то зверніться до фахівців, які допоможуть вам організувати правильну роботу сервера.

висновок

Шановні читачі, сьогодні ми з вами дізналися, як виправити таку помилку в програмі 1С: «Віддалений хост примусово розірвав існуючий обліковий запис». Сподіваємося, що у вас все вийшло, і не залишилося ніяких питань. Нагадуємо, що при незнанні деяких аспектів роботи з серверами в 1С, краще звернутися за сторонньою допомогою до фахівців, щоб не зіпсувати роботу продукту і не втратити важливі дані в програмі. Не забуваємо ділитися своєю думкою, враженням, а також особистим досвідом.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector