Як виправити помилку 1 в iTunes

Володарі Apple-девайсів не скаржаться на якість продукції від відомої компанії-гіганта, при цьому виконуючи всілякі процедури в iTunes, користувачі стикаються з помилками, які іноді не обіцяють нічого хорошого пристроїв. Багато з збоїв виникають по програмним причин і можуть усуватися досить просто, інші ж вказують на апаратні несправності і вимагають більш серйозного підходу до лікування (часто не без грошових вкладень). Присвоєний кожній помилці код допомагає наблизитися до вирішення, розкриваючи можливі причини неполадки, але все ж не в змозі зі стовідсотковою Веро тності визначити «корінь зла».

Як виправити помилку 1 в iTunes

Виправлення помилки 1 в iTunes.

Невідома помилка 1 і -1 в iTunes, втім, як і багато збої з іншими кодами, з’являються при роботі з програмою внаслідок провокуючих чинників різного характеру. Найчастіше повідомлення, яке говорить про дану неполадку, виникає в процесі оновлення або відновлення прошивки iPhone 4, 4s, 5, 5s або інших Еппл-пристроїв. У кращому випадку помилка 1 в Айтюнс має програмне рішення і викликана конфліктом ПО, ушкодженнями файлів прошивки, неправильно створеної складанням і т. Д., А в гіршому — апаратними проблемами, такими як несправності мікросхеми модему, flash-пам’яті і іншими неприємними моментами. Шанси, що збій з кодом 1 (-1) спровокований виходом з ладу елементів пристрою значно вище, якщо iPhone раніше піддавався падінь, ударів або інших механічних пошкоджень, в нього потрапляла вода і ін.

Способи виправлення помилки 1

Розглянемо програмні методи усунення проблеми, оскільки в деяких випадках вони дуже ефективні, і перш ніж нести iPhone в сервіс, доцільно самостійно спробувати впоратися із завданням, використовуючи нехитрі рішення. Запорукою успішної синхронізації Айфона з Айтюнс є стабільне підключення до інтернету, тому слід переконатися в тому, що всі налаштування мережі вірні, і ви використовуєте комп’ютер як адміністратор. Також важливо упевнитися, що фізичне підключення між девайсами виконано і шнур-USB не відходить. Хоч і відсоток ймовірності системного збою мізерно малий, але все ж ви можете опинитися в рядах тих щасливчиків, яким вдалося позбутися від 1 помилки звичайної перезавантаженням пристроїв. Комп’ютер перезавантажується в стандартному режимі, а iOS-девайс — в примусовому.

Спосіб 1. У випадку пошкодження кабелю, використання іншого USB-порту

Не виключено, що помилка 1 була спровокована в результаті пошкоджень кабелю або використання неоригінальних. Якщо при огляді виявилися якісь дефекти, нехай навіть незначні, USB-шнур слід замінити. Те саме можна сказати і до кабелю китайського походження. Рекомендується також спробувати підключити пристрій до іншого порту. Виконувати підключення потрібно безпосередньо, не використовуючи ті, що вбудовані в клавіатуру, хаби і т. Д. Краще, якщо це буде роз’єм з боку материнської плати (для ПК). Крім того, можна спробувати прошити на іншому комп’ютері.

Спосіб 2. Відключення антивіруса

Багатьом допоміг виправити помилку під номером 1 спосіб з відключенням захисного ПЗ. Якщо збій виник в результаті конфлікту програм-захисників і iTunes, що буває нерідко, то необхідно відключити антивірус, брандмауер або фаєрвол на час виконання процедури оновлення, відновлення прошивки. У разі якщо помилка 1 не повторилася, вносимо Айтюнс в список виключень в налаштуваннях антивірусних програм.

Додати iTunes в виключення

Спосіб 3. Використання інший прошивки

Збій з кодом 1 при роботі з iPhone 4, 4s, 5, 5s і інших «яблук» часто виникає через неправильну збірки кастомной прошивки, наявності пошкоджених файлів або конфлікті версій iOS і iTunes. Завантажена ОС може також просто не підходити вашого пристрою. Якщо один з перерахованих варіантів є винним в помилку 1 (-1), тоді ви можете повторно завантажити прошивку, пересобрать її або використовувати іншу підходящу версію.

Спосіб 4. Оновлення та перевстановлення iTunes

Для коректної роботи програми вона повинна бути оновлена ​​до останньої доступної версії. Можливо, появ помилки 1 в iTunes спровоковано дисбалансом програми і прошивки. Рекомендується перевірити наявність оновлень і в разі необхідності «освіжити» Айтюнс. Якщо спосіб не спрацював, врятувати ситуацію може перевстановлення додатка, що має на увазі повне видалення iTunes і всіх її супроводжують компонентів. Після деінсталяції комп’ютер необхідно перезавантажити і встановити останню версію програми.

Установка актуальної версії

Спосіб 5. Запуск iTunes в режимі сумісності

Нерідко проблему усуває запуск програми в режимі сумісності з обраної операционкой. Для цього виконуємо наступні дії:

  • клацанням правої кнопки миші по ярлику iTunes викликаємо меню;
  • внизу списку тиснемо «Властивості»;
  • у вікні, у вкладці «Сумісність» ставимо прапорець навпроти пункту «Запустити програму в режимі сумісності» і нижче вибираємо версію ОС;
  • зберігаємо зміни.

Запуск iTunes в режимі сумісності

Таким же чином, викликавши меню, можна запустити програму від імені адміністратора.

Спосіб 6. Установка оновлень Windows

Якщо система давно не оновлювалася, також вірогідні помилки внаслідок конфліктів софта, тому потрібно знайти доступну оновлень для поточної версії ОС і їх установку. Скористатися опцією можна з «Центру оновлень Windows».

Спосіб 7. Відновлення до заводської прошивки за допомогою Recovery Mode

У разі помилки 1 в iTunes може допомогти режим Recovery Mode, який, як і DFU Mode, передбачений для пристроїв Apple в важких випадках, коли девайс не реагує на стандартні дії. Перед поверненням налаштувань за замовчуванням бажано обзавестися резервною копією, т. К. Дані користувача буде втрачено. Увійти в даний режим можна наступним чином:

  • відключаємо пристрій;
  • натискаємо і утримуємо кнопку «Home»;
  • не відпускаючи кнопки, підключаємо iPhone до комп’ютера за допомогою оригінального кабелю;
  • свідченням того, що смартфон перейшов в режим Recovery Mode, буде зображення іконки iTunes і шнура-USB;
  • запускаємо програму, де видно, що запущений аварійний режим відновлення.

Запуск в режимі Recovery Mode

Якщо реанімувати iPhone в домашніх умовах так і не вдалося, похід в сервісний центр неминучий. Найпоширенішою причиною помилки 1 (-1) є відвал модему, але іноді винні і інші елементи пристрою. Можливо, буде потрібно пайка або заміна деталей, що найкраще виконувати в умовах сервісу руками професіоналів.

На несправності модему також вказують порушення в роботі Wi-Fi і Bluetooth, але щоб повністю визначити причину помилки 1, необхідна діагностика. Можна також спробувати прошити смартфон, вийнявши батарею або просто плату, в ряді випадків це позбавляє від проблеми.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector