Як виправити помилки в KernelBase.dll

Для операційної системи Windows незалежно від її версії характерні періодичні прояви різних помилок. Як правило, користувачі беруться за вирішення проблем самостійно, виходячи з власного досвіду або озброївшись інструкціями з мережі. Багато з виникаючих збоїв носять програмний характер і насправді усуваються просто на відміну від деяких апаратних несправностей. В даному випадку мова піде про помилку служби KernelBase.dll, яка може проявлятися при різних діях користувача, наприклад, спробі роздрукувати документ або перейти до гри. Коли б не виникало збій, він завжди позначається небажаним чином на роботі і доставляє незручності користувачеві, оскільки не дозволяє виконати необхідні дії.

Як виправити помилки в KernelBase.dll

Виправлення помилки в KernelBase.dll.

Що таке KernelBase.dll

Даний компонент, який застосовується в технології API, є системною бібліотекою, сполучною інші динамічні бібліотеки Windows. Іншими словами, KernelBase.dll дозволяє багатьом програмам використовувати одні і ті ж опції. Яскравий приклад тому звернення різних додатків до того ж самому загальному для всіх них файлу принтера DLL при необхідності друку. Пошкодження KernelBase.dll, а також відсутність елемента в системі може породити масу неприємностей, в тому числі у вигляді закриття програм, при цьому проблема супроводжується повідомленнями про помилку.

Так, якщо в процесі роботи з додатками ви побачили вікно, що оповіщає про неполадки з файлом, значить, система з якоїсь причини не здатна коректно завантажити KernelBase.dll. Найчастіше проблема виникає при запуску, завершення роботи Windows, установці, відкритті програм або застосуванні будь-яких функцій софта. Ім’я модуля з помилкою KernelBase.dll може проявлятися згодом діяльності шкідливого ПО, збоїв при некоректному виключенні пристрою, помилкових або пошкоджених записів реєстру, пов’язаних з бібліотекою, кривого оновлення системи або її компонентів, неліцензійних програм, випадкового видалення файлу користувачем тощо. Оскільки елемент є зовнішнім, крім зручності його використання є і високі ризики виникнення неполадок, на щастя розв’язуваних порівняно легко.

Помилка KernelBase.dll

KernelBase.dll помилка, як виправити

Основними причинами, чому виник подібний збій, є порушення цілісності або відсутність файлу KernelBase.dll. Способів вирішення проблеми кілька, кожен з них ефективний в тій чи іншій ситуації, тому скориставшись нижченаведений рекомендаціями, можна усунути неполадку своїми силами. Розглянемо, як виправити помилку KernelBase.dll в Windows 7, 8, 10. Повна перевстановлення операційної системи, звичайно, вирішує будь-які системні проблеми, але ми не будемо вдаватися до настільки серйозних заходів, тим більше що питання вирішуємо досить простими способами.

Перевірка на віруси

Як не банально, але шкідливий софт стає частим провокатором системний помилок, тому перше, що потрібно зробити — перевірити пристрій на наявність шкідників. Крім сканування встановленим антивірусом не зайвим буде перевірити систему за допомогою лікуючих утиліт. Багато з них поширюються безкоштовно, наприклад, добре себе проявила в цій справі Dr.Web CureIt. Сканування комп’ютера і видалення шкідливих програм нерідко вирішує проблему виникнення помилки.

Перевірка Dr.Web CureIt

оновлення драйверів

Пошкодження або старіння драйверів пристроїв також може привести до помилки KernelBase.dll, тому приступаючи до виправлення, слід оновити їх. Можливо, проблема вирішиться відразу ж після того, як будуть встановлені нові драйвера. Зробити це можна вручну для кожного компонента, звернувшись до Диспетчер пристроїв або з залученням спеціальної утиліти, наприклад, Driver Doc або інший, що дозволяє автоматизувати процес оновлення.

Відновлення системи

Якщо помилка KernelBase.dll в Windows 10 або іншою версією стала проявлятися після будь-яких змін користувачем, оновлень системи і інших втручань, то можна застосувати опцію відновлення, що дозволяє повернутися до тієї точки, коли ще все справно функціонувало. На призначені для користувача дані процес ніяк не впливає, тому в даному випадку не варто переживати про їхню схоронність.

Відновлення системи

очищення реєстру

Нерідко помилки бібліотек або інших системних компонентів пов’язані з некоректними записами в реєстрі, які вимагають виправлення. Посилання могли залишитися від раніше використовуваних або змінених програм, тоді як система досі шукає файл за старою адресою, а також може призвести до пошкодження записів в результаті вторгнення шкідливого ПЗ. Ніяких дій з реєстром можна виконувати вручну без відповідних знань і навичок, оскільки існують ризики пошкодити систему. Для цих цілей краще застосувати спеціальний софт, наприклад, Win Thruster, що дозволяє просканувати і виправити наявні проблеми.

Заміна файлу dll і реєстрація модуля

Проблема усунеться, якщо замінити пошкоджений елемент KernelBase.dll справним. Якщо з якоїсь причини файл зовсім відсутня, його видалив користувач або програмне забезпечення, випадково або навмисно, дії аналогічні. Нам потрібно знайти підходящий об’єкт KernelBase.dll на іншому пристрої. Пошуки найкраще здійснювати на іншому компі з урахуванням версії ОС і розрядності. Брати цей файл з мережі не найкраще рішення, оскільки часто в бібліотеку впроваджуються вірусні коди. Як альтернатива заміни елемента вручну — використання спеціального софту, який шукає на офіційних ресурсах. Як замінити KernelBase.dll:

  • Виконуємо пошук оригінальної бібліотеки, враховуючи версію і розрядність операційної системи. Добути ці відомості можна в розділі Система з Панелі управління;
  • Щоб відшукати елемент на пристрої потрібно перейти до папки Windows будь-яким зручним способом, через Мій комп’ютер або консоль «Виконати» (Win + R), де в рядку ввести запит% windir%;
  • В поле пошуку вікна пишемо «KernelBase.dll» і серед результатів знаходимо відповідний об’єкт, який лежить за адресою C: \ Windows \ System 32 \;
  • Витягуємо файл з повноцінно функціонуючої системи на флешку або будь-який інший носій;
  • Тепер скопійований файл потрібно помістити в директорію C: \ Windows \ System 32 \;
  • Далі слід зареєструвати модуль, для чого звернемося до консолі «Виконати», запустивши її від імені адміністратора;
  • У командному рядку консолі пишемо regsvr32 «C: \ windows \ system32 \ kernelbase.dll» і тиснемо Enter, ці дії дозволяють зареєструвати бібліотеку в системі. Після виконання реєстрації потрібно перезавантаження пристрою.

сканування системи

Ще один метод передбачає діагностику ОС Windows, для чого в командному рядку ( «Виконати») потрібно ввести «sfc / scannow» — ця команда використовується з метою виправлення пошкоджень ядра операційної системи. Після закінчення перевірки потрібно перезапуск пристрою. Не завадить і оновлення системи, що можна виконати за допомогою Центру оновлень Windows.

Використання спеціального софту

Щоб не займатися заміною файлу вручну, можна залучити до справи сторонній софт, спеціально для цього призначений, що буде набагато простіше для недосвідченого користувача. Таке ПО після сканування самостійно виконує пошук відсутніх файлів на заміну пошкодженим або відсутнім елементам DLL і ставить модулі куди слід, наприклад, програми Microsoft Fix It або DLL Suite.

Microsoft Fix It

Рекомендації щодо виправлення APPCRASH

Щодо поширеного збою APPCRASH, пов’язаного з запуском сучасних ігор, можна також спробувати виправити ситуацію вищенаведеними методами, якщо порушення функціонування програми пов’язано з бібліотекою KernelBase.dll. При цьому необхідно брати до уваги і специфіку ігор, адже коректність їх функціонування передбачає установку свіжих пакетів і служб. Часто такими компонентами виступають останні версії та оновлення DirectX, Microsoft.NET Framework, Microsoft Visual C ++ та інші. Їх відсутність може просто не давати додатком запуститися, викликаючи всілякі помилки.

Якщо крім проблем з файлом KernelBase.dll присутній і ряд інших неприємних моментів, наприклад, внаслідок дії вірусів на комп’ютері, можливо, доцільніше виконати переустановку ОС Windows, ніж вирішувати кожне питання окремо. При цьому, коли мова йде тільки про пошкодження або відсутності даного елемента, вищенаведені заходи завжди спрацьовують, швидко позбавляючи від прояву помилки.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector