Як використовувати меми в Telegram

Меми давно стали популярними на просторах всесвітньої павутини, вони використовуються у всіх соціальних мережах, а з появою месенджера «Телеграм» торкнулися і його простір. Часто одна картинка може замінити тисячу слів і з точністю описати настрій або реакцію користувача на ту чи іншу подію. У мемах представлений цілий коктейль з емоцій, які здатний відчувати автор повідомлення. Вдало підібрані зображення або цікаві вислови поширюються по мережі зі швидкістю вірусу.

Як використовувати меми в Telegram

У «Telegram» меми — таке ж часте явище, як і в інших месенджерах, незважаючи на те, що вони не включені розробниками за умовчанням. Сучасні користувачі завжди знайдуть можливість самостійно додати відсутні опції в будь-який додаток. Хоча меми і не входять в основний функціонал «Телеграма», їх можна завантажити додатково, внісши в спілкування за допомогою популярного месенджера ще більше яскравих фарб. Крім того, якщо вам не достатньо добірки зображень, наданих для завантаження, ви можете зробити власні картинки з підписами або без, що відображають ваш настрій.

Де взяти меми

Завантажити добірку картинок можна з сайту, присвяченого «Телеграм», або, скориставшись інструментами додатки, такими як боти, канали. У першому випадку для установки набору стікерів необхідно провести такі дії:

  • перейдіть до ресурсу, який пропонує завантажити меми;
  • натисніть на посилання завантаження добірки картинок і чекайте, поки файл не захитається;
  • відкрийте його і в процесі установки погодьтеся з внесенням змін;
  • перезапустіть месенджер, після чого насолоджуйтеся спілкуванням з новими стікерами.

Другий спосіб обзавестися мемамі — знайти їх на каналах «Телеграма», що надають цікаві колекції стікерів. Для цього наберіть в пошуку додатка адресу співтовариства або знайдіть його за назвою якої тематики. Потім у випадаючому списку виберіть потрібний канал. Ось кілька популярних спільнот, викладають добірки відомих і смішних стікерів:

  • MEMES @memasq — канал, що пропонує меми всіляких сортів на будь-який смак;
  • The Meme Times @trendec — тут публікуються популярні меми рунета і просто цікаві пости по темі;
  • +1001 Мем @ mem1001 — добірка смішних стікерів;
  • Мемблер @membler — новинний мемний куточок.

Додати меми

Каналів, які надають передплатникам стікери, безліч, ви можете зберегти для себе будь-який вподобаний мем «Телеграм» абсолютно безкоштовно.

Як робити меми самостійно

Якщо вам набридли популярні картинки, що блукають по всій мережі, а також побиті фрази, і захотілося чогось новенького, ексклюзивного, ви можете спробувати себе в створенні свого міні-шедевра. Можна навіть поекспериментувати з фотографіями своїх друзів, колег або родичів, тоді стікер ще більше потішить ваших співрозмовників. Нехай такий мем НЕ буде популярний на весь інтернет, зате порадує близьких людей вашого кола.

Знайдіть смішне фото або картинку гарної якості, обріжте, якщо це потрібно, і починайте творити за допомогою інструментів Adobe Photoshop або Paint.

У мережі також є безліч ресурсів для створення стікерів, ви можете скористатися будь-яким з них. Генератори мемів допоможуть навіть недосвідченому користувачу відчути себе творцем і втілити в життя свою ідею.

Щоб зробити хороший мем і здивувати своїх друзів, необов’язково володіти навичками дизайнера або програміста. Досить буде мінімальних умінь на рівні користувача, володіння хорошим почуттям гумору, ну і, звичайно, бути на хвилі сьогоднішніх подій.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector