Як відправити в Viber музику за кілька секунд

Популярний месенджер Виберіть дозволяє обмінюватися не тільки текстовими короткими смс, але і іншими типами файлів. Зокрема — аудіо та музичними композиціями. Це кращий спосіб поділитися з співрозмовником своїми емоціями і привітати його з будь-яким святом. Ми пропонуємо ознайомитися з покроковою інструкцією — як в Вайбере відправити музику за кілька секунд.

Надіслати музику Вайбер
Надіслати музику Вайбер можна також, як і будь-який інший мультимедійний

Файл, який ви планує відправити співрозмовнику, повинен зберігатися в пам’яті пристрою або на флеш-карті. Менеджери, що зберігають онлайн-завантаження, використовувати неможливо — композиція просто не буде відображена в списку допустимих до відправки.
Алгоритм дій в даному випадку простий:

  1. Відкрийте груповий або індивідуальний чат.
  2. Знайдіть в нижній частині дисплея рядок, в якій пишуться повідомлення.
  3. Поруч з нею є значок «+», натисніть на нього.
  4. У відкритому додатковому меню виберіть тип повідомлення (відео, аудіо або фото). В даному випадку нас цікавить аудіо, а конкретно — Музика.
  5. Вибираємо композицію.
  6. Тиснемо кнопку Надіслати.

Надіслати музику Вайбер
Виберіть трек, натиснувши кнопку на нижньому рядку
Надіслати музику Вайбер
Після цього трек буде відправлений адресату

Все, через кілька секунд вона відправиться співрозмовнику і буде завантажена на його телефон. Він зможе відкрити її відразу і прослухати в безперебійному режимі.

Зверніть увагу! Аналогічним способом можна відсилати не тільки музичні записи, а й інші формати повідомлень. Розробники пропонують максимум задоволення і мінімум обмежень в даному процесі.

Які проблеми можуть виникнути в процесі

Навіть дотримуючись вищеописані рекомендації, користувач може зіткнутися з проблемами при надсиланні медіафайлу. Як відправити музику в Виберіть навіть при деяких обмеженнях:

  • Зверніть увагу на назву пісні чи папки, в якій вона зберігається. При використанні кирилиці можуть виникнути вищеописані проблеми. Перейменуйте назви, використовуючи латинський алфавіт, це легко зробити вручну.
  • Мессенджер не бачить список доріжок, проблема вирішується простою перезавантаженням гаджета, а, відповідно, і програми.
  • Погана швидкість інтернету може стати причиною перебоїв з відсиланням повідомлення з вкладенням. Перевірте тип з’єднання і, якщо така ситуація повторюється часто, змініть провайдера або постачальника послуги мобільний інтернет.
  • Розширення вкладення — старіші версії програми не підтримують деякі з них, поновіть її або використовуйте інші композиції.
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector