Як відновити пароль в Skype

В епоху інформаційних технологій спілкування на відстані стало невід’ємною частиною нашого повсякденного життя. Для цих цілей створено безліч соціальних мереж і додатків. У число найпопулярніших входить Skype (Скайп). У багатьох він стоїть на автозапуску при включенні комп’ютера і автоматично вводить особисті дані, зберігаючи їх у своїй пам’яті. В результаті тривалого використання подібних програм, користувач досить часто не може згадати свої дані для входу в систему. Через деякий час, з різних причин, вони видаляються з пам’яті програми і у користувача постає питання: як відновити пароль в Скайпі?

Як відновити пароль в Skype

Для відновлення доступу в Скайп існує простий спосіб — відправити запит на зміну пароля через форму на офіційному сайті. Але цей спосіб не підійде тим, хто забув свій логін і електронну пошту, на яку аккаунт був зареєстрований.

  1. Тут немає нічого складного — клікаєте по посиланню, зазначеної далі — https://a.login.skype.com/diagnostics.
  2. Вводите в поле свою електронну пошту або логін Скайп.Поле для відновлення Skype
  3. Сайт відобразить ваш аккаунт і запропонує увійти в систему або скинути пароль.
  4. Скидаєте.
  5. Заходьте на пошту, яку ввели в самому початку.
  6. Там ви побачите лист від Скайпу зі спеціальною посиланням. Будьте уважні, пошта може прийняти цей лист за спам.
  7. Посилання в листі буде активна шість годин. За цей час необхідно встигнути нею скористатися. Якщо ви не встигли — просто повторіть пророблені вище кроки ще раз.
  8. Придумайте нову комбінацію символів і натисніть кнопку «Змінити пароль».Вказуємо новий пароль

Ось і все, ви знову можете насолоджуватися спілкуванням на відстані.

Що ж робити, якщо ви забули email (електронну пошту)?

Якщо ви забули електронну пошту, але у вас все ще є доступ в Скайп, то не важко буде її впізнати. Для цього потрібно перейти в меню Skype — Особисті дані — Редагувати мої дані (або натиснути Ctrl + I), після чого відкриється ваш профіль, в якому буде вказана електронна пошта.

Редагувати особисті дані в Skype

Якщо ж ви забули і логін і пошту, плюс не маєте доступу в Скайп- не впадайте у відчай. У вас все ще є можливість звернутися в технічну підтримку. Однак і там не все так просто. Ви повинні довести, що це саме ваш аккаунт, підтвердивши це точні дані по платежах. Якщо ж ви забули цю інформацію, то простіше буде створити новий обліковий запис.

Може трапитися і зворотне — ви пам’ятаєте пароль, але логін і пошту згадати не можете. Тут все набагато простіше. Заходьте в «Мій комп’ютер», переходьте на «Локальний диск С» і в рядок пошуку вводите слово Skype. Після закінчення пошуку знаходите папку Skype, з шляхом приблизно такого виду «C: \ Users \ AppData \ Roaming». Усередині будуть знаходитися папки, назва яких збігаються з логінами облікових записів, коли-небудь використовувалися на вашому комп’ютері. Подібні папки створюються автоматично кожного разу, коли в програму заходить новий користувач.

У цій статті були розглянуті всі можливі варіанти відновлення доступу в Скайп. Бережіть свої особисті дані.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector