Як відновити файли, видалені з Android-пристрої

Android

Напевно з вами траплялася ситуація, коли ви помилково видаляли зі смартфона або планшета цінні файли, а потім шкодували про це і хотіли б їх відновити. У деяких випадках файли пропадають самі — наприклад, при скиданні налаштувань заводські, через помилки в додатках і операційній системі або від шкідливої ​​активності вірусів. Ніщо не зникає безслідно, видалені файли можна відновити файли — для цього буде потрібно безкоштовна утиліта EaseUS MobiSaver і доступ до комп’ютера на базі Windows.

Інструкція по відновленню файлів:

Скачайте і встановіть на комп’ютер EaseUS MobiSaver. Запустіть цю програму.

Активуйте на пристрої налагодження через USB в режимі розробника. Для цього перейдіть в «Налаштування»> «Система»> «Про телефоні» і натискайте на «Номер збірки» до тих пір, поки система не потребуватиме пароль для доступу до режиму розробника. Знайдіть в розділі «Система» підрозділ «Для розробників» і включіть тумблер навпроти «Налагодження по USB».

Підключіть смартфон до комп’ютера кабелем і почекайте, поки EaseUS MobiSaver опеределить пристрій. Можливо, Windows встановить додаткові драйвери.

Коли пристрій визначиться, буде проаналізована файлова система і ви побачите, які дані можна відновити. Виділіть галочкою потрібні файли і виберіть на комп’ютері папку, в яку вони будуть скопійовані. Через кілька хвилин дані будуть відновлені. Після цього їх можна повернути на смартфон або планшет.

Майте на увазі, що чим менше ви користувалися пристроєм до спроби відновлення, тим більше у вас шансів повернути вилучені файли. Така особливість роботи накопичувачів — вони стирають не власними файли, а лише інформацію про їх розміщення та перезаписують новою інформацією невикористовувані сектора пам’яті.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector