Apple представила macOS High Sierra з підтримкою VR

macOS High Sierra

Компанія Apple представила macOS High Sierra — нову версію операційної системи для комп’ютерів Mac. Цього року практично всі подробиці підготовлюваної поновлення вдалося зберегти в секреті до презентації в рамках WWDC 17, тоді як в минулі роки джерела завчасно розповідали про ключові зміни в нових прошивках, нових додатках і оновленому дизайні.

Основні зміни в macOS High Sierra

macOS High Sierra

Safari. Браузер стане набагато продуктивнішим і енергоефективним. У ньому з’явиться можливість блокування автоматичного відтворення відео. Машинне навчання буде інтелектуально захищати персональні дані.

macOS High Sierra

Пошта. З’явився Split Screen для списку листів і редактора. Споживання пам’яті для зберігання поштових повідомлень знизиться на 35%.

macOS High Sierra

Фото. Покращено розпізнавання осіб, з’явилася синхронізація з усіма пристроїв, нові фільтри для пошуку фото і відео, покращене редагування зображень (криві, вибіркові кольору), синхронізація змін з Photoshop.

macOS High Sierra

Файлова система. Apple File System використовується за умовчанням.

macOS High Sierra

Відео кодек H.265. Новий стандарт відео забезпечить підтримку 4K HDR відео, а розмір файлів значно скоротиться через кращу технології стиснення. Крім того, нові Mac 2017 року отримають підтримку «залізного» прискорення відео.

macOS High Sierra

Metal 2. Нова технологія обробки графіки забезпечить значний приріст продуктивності. Metal 2 тепер може використовуватися для машинного навчання. Крім того, цю технологію будуть підтримувати зовнішні відеокарти. Технологія Metal 2 буде підтримувати VR-окуляри, розробники отримають доступ до SDK Steam VR.

З 5 червня буде доступна перша бета-версія macOS High Sierra для розробників, публічна бета-версія з’явиться пізніше в червні. Загальнодоступний реліз заплановано на осінь.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector