Як відключити рингтон на Київстар — мелодію Ді-Джингл

як відключити рингтон
Як завжди оператор Київстар не перестає нас дивувати своїми акціями та послугами. Однією з численних послуг став діджінгл. Дана послуга являє собою музику, рінгтони замість звичайних і докучливих гудків. У даній статті ми розглянемо, як відключити рингтон на Київстар. Так як абонентів у оператора більше 25 мільйонів чоловік, то і послуга набирає все більшої популярності. Оператор Київстар пропонує своїм користувачам підключити дану послугу за бажанням. А іноді і йде на таку хитрість, як автоматичне підключення рингтон. Тобто при купівлі стартового пакету, рингтон від компанії Київстар вже включена у вартість абонплати.

Насправді, людині, який вам робить дзвінки, приємніше чути рингтон замість гудків. Тим більше, ви постійно можете змінювати мелодії на будь-які новинки, тим самим все більше і більше дивувати своїх рідних і друзів. Скористатися зміною рингтон, а так само їх прослухати ви можете, увійшовши в систему «Мій Київстар». Так само ви можете тимчасово призупинити або відключити дію рингтон, видаливши всю музику зі свого плей-листа, але абонплата за послугу так і буде зніматися далі, зняття коштів припинитися тільки за певну мелодію.

Як же відключити рингтон від Київстар

Зрозуміло, що не кожному абоненту потрібен рингтон, тим більше за неї треба щомісячно сплачувати абонплату і на кожну мелодію встановлюється окрема вартість в залежності від популярності. В такому випадку абонент задається питанням, як же відключити рингтон від Київстар. Складного в цій процедурі абсолютно нічого немає, тому ми розповімо вам, як відключити рингтон від Київстар на вашому телефоні покроково.

Щоб відключити рингтон ви можете відправити повідомлення з кодом 012 на номер 465, і протягом доби рингтон від Київстар буде відключений. Так само ви можете набрати 465 і, користуючись голосовими підказками, послуга припинить свою дію. Щоб отримати всю необхідну інформацію про стан послуги вам необхідно відправити повідомлення з кодом 014 на номер 465.

Також для того щоб відключити рингтон ви можете зв’язатися з оператором Київстар, він проінформує вас про всі поставлених вами питаннях і допоможе залишити запит на відключення рингтон. Протягом короткого проміжку часу ваша заявка буде розглянута фахівцями і приведена в дію.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector