Як відключити послугу Знаю, хто дзвонить на Мегафоні

Всі послуги мобільних операторів поділяються на дві категорії: послуги від самого оператора і від посередників, яким він надає короткі номери в оренду. Про те, яким чином відключити обридлу послугу «Знаю, хто дзвонить» на тарифі Мегафоні, ви дізнаєтеся з цієї статті.

Що це за послуга «Знаю, хто дзвонить»?

Кожен день абонентам Мегафон доводиться стикатися з дзвінками від знайомих, друзів, рекламними дзвінками або входять від шахраїв. Коли на екрані мобільного телефону з’являється невизначений номер, ми не можемо довіряти словам людини, з яким будемо розмовляти при відповіді. Послуга «Знаю, хто дзвонить» надає нам можливість зрозуміти ще до відповіді, хто і з якою метою набирає наш номер.

опис послуги
Опис послуги на сайті Мегафон

Інформація по номеру відображається в PUSH-яке повідомлення. У базі даних велика кількість номерів рекламних компаній, магазинів, комерційних організацій та навіть шахраїв. Якщо ви підключите послугу, то отримаєте можливість блокувати не тільки СПАМ і не цікавлять вас пропозиції, але і потенційно небезпечні номера. Для тих, хто часто стикається з подібного роду дзвінками, Мегафон рекомендує підключити цю опцію.

Насправді не завжди відображається опис від «Знаю, хто дзвонить» з того чи іншого номеру. Так як люди і організації часто змінюють їх, знаючи, що номери можуть відстежувати і додавати в подібні бази даних. Функція платна. Кожен день з балансу буде зніматися сума в розмірі 2.5 рубля. Підключення безкоштовно.

Це цікаво: як встановити заборону на платні послуги Мегафон.

Яким чином відключити підписку «Знаю, хто дзвонить» на Мегафоні

Щоб у нас з’явилася можливість управляти послугами, необхідно увійти в свій особистий кабінет на сайті https://megafon.ru. Якщо ви звикли виходити в інтернет за допомогою мобільного телефону, скористайтеся додатком для Android або для iOS.

Далі нам потрібно буде пройти просту реєстрацію, щоб деактивувати опцію «Знаю, хто дзвонить»:

 1. При запуску програми нас зустріне форма для реєстрації або входу. Під нею є команда, яку потрібно ввести на телефоні для отримання пароля: * 105 * 00 # і кнопка виклику;
  Вікно входу в ЛК
  Вікно входу в ЛК Мегафон через додаток
 2. Вибираємо додаток «Телефон» і вводимо команду для отримання пароля;
  Введіть код для отримання пароля
  Введіть код для отримання пароля в телефоні
 3. Перейдіть в розділ SMS і знайдіть повідомлення з паролем від Мегафон;
  Повідомлення про відправлений повідомленні
  Повідомлення про відправлений повідомленні з паролем для входу
 4. Введіть пароль і номер телефону в формі для входу. Система також запропонує ввести Pin-код, який буде служити в якості додаткового засобу безпеки. Його можна пропустити, натиснувши відповідну кнопку;
  Введіть пароль і логін
  Введіть пароль і логін для входу в ЛК Мегафон
 5. Знайдіть і виберіть пункт «Послуги та опції».
  Відкрийте
  Відкрийте «Послуги та опції» в додатку «Мегафон»

У списку послуг Megafon знайдіть «Знаю, хто дзвонить» і вимкніть її натисканням на кнопку «Відключити». В особистому кабінеті ви зможете видаляти будь-які послуги на номері, поміняти тариф, запросити докладний звіт про витрату ваших коштів і багато іншого. Це корисний інструмент, якщо ви користуєтеся додатковими послугами оператора. Запам’ятайте свій пароль для входу. Тепер ви зможете входити, використовуючи його, в будь-який час. Він буде єдиним для програми та веб-сайту мобільного оператора.

Деактивация послуг за допомогою сайту підписок

У оператора Мегафон є ще один портал, де ви зможете знайти таблицю з усілякими підписками від оператора і постачальників контенту. На сторінці http://podpiskimf.ru/#!/?tab=0 знаходяться всі існуючі на сьогоднішній день послуги та інформація про те, як їх підключити або відключити. У таблиці можна знайти код функції «Знаю, хто дзвонить» — СТОП 8018. З таким текстом потрібно створити повідомлення і відправити його на 5151. Чи виникнуть складності, прочитайте цю статтю.

опис тарифу
Написати користувачеві для відключення послуги «Знаю, хто дзвонить»

На даному сайті можна знайти будь-яку підписку або послугу, пов’язану з Мегафоном. Він дійсно дуже великий. Але розташований на одній сторінці. І в цьому його плюс, так як ми можемо скористатися пошуком по всьому вікну браузера. Для цього натисніть разом клавіші CTRL + F.

Пошук у вікні браузера
Пошук у вікні браузера потрібної послуги

Внизу з’явиться рядок для пошуку. Введіть послугу за назвою, наприклад, «Знаю, хто дзвонить» і на екрані ви відразу ж побачите те, що шукали. Важливо писати в рядку точне ім’я підписки, інакше дані можу не відобразиться.

Читайте також: техпідтримка Мегафон номер телефону.

Особливості опції «Знаю, хто дзвонить» від Мегафона

Якщо ви захочете знову підключити опцію або вперше, то зробити це можна на цій сторінці офіційного сайту Мегафон. Натисніть на зелену кнопку «Підключити». І дотримуйтесь подальших інструкцій. Вона діє тільки в домашньому регіоні. Немає сенсу її підключати, якщо ви перебуваєте за межами країни або в гостях у друзів в сусідньому регіоні. Також функція несумісна з рядом інших від Мегафон: VoLTE, Мобільна / Віртуальна АТС, Мультіфон і іншими. З докладним списком можна ознайомитися за посиланням вище.

Список несумісних послуг
Список несумісних послуг Мегафон з «Знаю, хто дзвонить»

Якщо спробувати підключити її паралельно іншим несумісним, вона може працювати неправильно або зовсім не працювати. Варто також врахувати, що вона не буде працювати при негативному балансі на мобільному телефоні. Юридичну інформацію можна прочитати тут. А якщо вам потрібна додаткова вичерпна інформація щодо послуги — створіть текстове повідомлення СМС з текстом ІНФО або INFO і відправте його на 1399. Тут також будуть всі існуючі інструкції з відключення непотрібної вам послуги «Знаю, хто дзвонить» в мережі Мегафон.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector