Де знаходиться диктофон в Самсунг

Поки ми користуємося мобільним пристроєм, що не перестаємо дізнаватися про його системі що-небудь нове. Більшість сучасних телефонів оснащені звукозаписної утилітою. Де ж можна знайти вбудований диктофон в телефоні Самсунг — про це ви дізнаєтеся з нашої статті. А також зможете редагувати звукові файли, щоб використовувати їх на комп’ютері.

Де знайти діктафон в телефонах Самсунг

Додаток «Диктофон» не є популярним і досить рідко застосовується користувачами, щодо інших інструментів в Android. Незважаючи на це він є у всіх версіях ОС і в пристроях від різних фірм. Цікавим є факт обмеження використання диктофона під час розмови по мобільному телефону. Записувати співрозмовника не можна за законом ряду країн, включаючи Росію. Хоча користуватися ним для запису свого голосу можна у всіх випадках.

Відкрити звукозапис на телефонах від компанії Samsung можна різними способами.

Розглянемо один з найпростіших і швидких:

 1. Необхідно знайти на головному меню іконку під назвою «Samsung» (або Tools) і вибрати її;
 2. Якщо на головному екрані з якоїсь причини такої іконки немає, необхідно свайпнуть від центру екрану вниз або вгору. Відкриється папка Самсунг;
 3. У ній серед інших ікон знайдіть «Звукозапис» і виберіть її.
  папка Samsung
  Папка з додатками Samsung

Щоб почати записувати звук, необхідно натиснути на червону кнопку посередині екрану.

Натисніть на червону кнопку
Натисніть на червону кнопку, щоб почати запис

Вона відразу ж зміниться кнопкою квадратної форми, яка тепер зупинить запис вашого голосу. Різні моделі і версії операційної системи на Самсунг впливають на можливості диктофона і параметри його налаштування. Часто можна змінити рівень якості запису, в залежності від цілей.

Це може бути корисним: як перенести контакти з Айфона на Самсунг.

Інші способи запустити диктофон в Samsung

Є універсальний спосіб відкриття будь-якої програми в телефонах Самсунг і інших, які мають ОС Android:

 1. Перейдіть в головне меню смартфона;
 2. Вгорі знаходиться значок пошуку (ікона лупи), натисніть його;
 3. Введіть слово «Диктофон» або назву будь-якої іншої програми, яку ви не можете знайти на робочому столі. Але впевнені, що вона є в мобільному пристрої;
  Знайдіть додаток
  Знайдіть «Диктофон» через пошук в головному меню
 4. Виберіть в результатах програму для її запуску.

Цей спосіб знайти диктофон можна використовувати в різних моделях Samsung, незалежно від версії Андроїд, яка в ній встановлена.

Читайте також: як скинути Самсунг до заводських налаштувань.

Де знаходяться настройки вбудованої програми для запису голосу

У мобільних телефонах Samsung кожен користувач може управляти своїм записом, редагувати її або відправляти на інші пристрої і сервіси. Все це дозволяє робити невелика вбудована утиліта звукозапису.

Але щоб у нас з’явилася така можливість, голосовий файл необхідно спочатку створити:

 1. Відкрийте будь-яким з описаних вище способом диктофон і почніть запис;
  Почніть запис голосу
  Почніть запис голосу в смартфоні Samsung
 2. В результаті у вас повинен вийти звуковий файл. Щоб прослухати те, що у вас вийшло, виберіть його. Внизу з’являться кнопки для управління програвання, а також редагування файлу;
  Звуковий файл із записом голосу
  Звуковий файл із записом голосу в диктофоні
 3. Наприклад, щоб обрізати його, виберіть іконку з ножицями внизу;
  Виберіть іконку з ножицями
  Виберіть іконку з ножицями для обрізки файлу
 4. Вкажіть ділянку для обрізки і натисніть кнопку «Зберегти» на Самсунг;
  Виберіть ділянку для обрізки
  Виберіть ділянку для обрізки музичного файлу в диктофоні
 5. На панелі управління є також кнопки для зміни швидкості відтворення запису. Натиснувши на неї, відобразиться кратність швидкості, з якою файл програється в даний момент.
  Зміна швидкості програвання звукового файлу
  Зміна швидкості програвання звукового файлу в диктофоні

Всі ці функції допоможуть нам зробити прості зміни звукового файлу, записаного на диктофоні. Більш детальні маніпуляції, наприклад, об’єднання двох і більше файлів або накладення фільтрів, ви можете зробити самостійно за допомогою музичних редакторів через ПК.

Це цікаво: тип мітки NFC не підтримує на Samsung Galaxy.

Режими запису диктофона в Самсунг

У лінійці пристроїв Samsung Galaxy диктофон має кілька зручних режимів запису. На відміну від функцій диктофона на інших пристроях вони унікальні.

Режими: Опис:
СтандартнийЦе звичайний режим, про який ми вже поговорили в попередніх розділах. Вибравши його, ви зможете змінювати параметри для запису і редагувати її вбудованими засобами.
інтерв’юУ цьому режимі на Samsung перевага утримувати або розташовувати корпус смартфона горизонтально. При звукозапису задіюються два мікрофони: з нижньої і верхньої частини корпусу. У запис потрапляють все, навіть ледь помітні звуки. Режим виділяється чутливістю при записі.
голосові нотаткиЦей режим диктофона є дуже корисним для журналістів і людей, яким доводиться переписувати мультимедійний в текст. Так як голос не тільки записується в звичайний звуковий файл, а й «на льоту» перетворюється в текст. Який пізніше можна передати на електронну пошту або інші носії інформації.

запис
Запис в програмі «Диктофон»

Якщо для вас недостатньо функцій і можливостей вбудованого додатка, ви можете скористатися додатковими програмами. У маркеті Google Play виберіть відповідну програму. Для прикладу, зверніть увагу на «Dictophone» від компанії «Splend Apps». Вона вміє: записувати в 4 різних форматах, записувати при неактивному екрані, змінювати будь-які деталі звукового файлу, сортувати каталог записів і багато іншого. Цілком згодиться як альтернатива вбудованому диктофону, який знаходиться в вашому смартфоні Самсунг.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector