Як включити бездротові навушники JBL

Американська компанія JBL спеціалізується на створенні високоякісної музичної електроніки. Практично кожна їхня продукція стає хітом на ринку. У цій статті ми поговоримо про те, яким чином включити ваші бездротові навушники бренду JBL. А також, на що вони здатні і як ними користуватися.

Огляд бездротових навушників JBL

У комплекті блютуз гарнітур від JBL входить зарядний кабель з USB роз’ємом. Він підключається до одного з корпусів гарнітури, заряджаючи таким чином вбудований акумулятор.

JBL
гарнітура JBL

Пристрій має магнітні елементи в кожному навушнику. У них різні полюси для того, щоб з’єднувати їх під час прогулянки, коли ви не користуєтеся ним.

Сполучені навушники
Сполучені навушники JBL

Просто з’єднайте два бездротових навушника. Якщо модель без мікрофона, то вони харчуються від пластикового чохла, в якому повинні знаходиться постійно, коли ви ними не користуєтеся.

На корпусі гарнітури JBL завжди розташовані кнопки управління, а також індикатор. Він відображає різні режими мобільного пристрою.

Кнопки на корпусі
Кнопки на корпусі навушників JBL

Кнопки дозволяють нам регулювати гучність, а також включати навушники і переводити їх в режим сполучення з мобільним пристроєм по Bluetooth.

Читайте також: чому блютуз навушники не підключаються до телефону.

Яким чином включити блютуз гарнітуру JBL

Багато користувачів, купуючи блютуз гарнітуру або бездротову модель навушників від компанії JBL, можуть зіткнутися з труднощами в їх використанні. Так як раніше не доводилося мати справи з підключенням пристроїв по Bluetooth. Давайте розглянемо цей процес стосовно мобільному телефону. Для початку потрібно включити девайс за допомогою кнопки живлення на корпусі.

Увімкніть бездротові навушники JBL
Увімкніть бездротові навушники JBL за допомогою вимикача

Натисніть і довго утримуйте її, поки індикатор не засвітиться червоним кольором:

 1. Коли з’явиться сигнал про те, що пристрій включено, повинен з’явиться інший колір індикатора (при першому включенні). Зазвичай, це синій або зелений миготливий колір. Це означає, що навушники JBL готові до підключення (сполученню);
  індикатор
  Індикатор, миготливий синім кольором
 2. Тепер потрібно налаштувати смартфон. Відкрийте його налаштування або виберіть іконку блютуз в меню швидкого доступу. Якщо його настройки не відкриваються при натисканні, спробуйте довго утримувати іконку Bluetooth;
  Виберіть іконку блютуз
  Виберіть іконку блютуз в меню швидкого доступу смартфона
 3. Якщо функція зараз вимкнена — увімкніть її. І зробите новий пошук пристроїв. У нових моделях з ОС Android 8 і 9 пошук проводиться автоматично. Тому вам потрібно тільки вибрати модель навушників зі списку або результатів пошуку;
  Виберіть ім'я
  Виберіть один з пристроїв в списку
 4. Визначити, що гарнітура JBL в даний момент підключена можна по статусу, який з’явиться під назвою пристрою в списку.
  статус навушників
  Статус навушників в списку підключених пристроїв

Ви тільки що підключили бездротову гарнітуру від компанії JBL. Можна відкривати музичний плеєр і випробувати новий пристрій в дію. У цій компанії є і більш дорогі моделі навушників, які не мають проводів і кнопок.

Це може бути корисним: як підключити навушники Xiaomi Redmi AirDots до телефону.

Інструкція для накладних навушників JBL

Компанія JBL випускає накладні навушники для меломанів з високою якістю звучання і зручністю їх використання. Наприклад, модель T450BT відмінно підійде для тих, хто любить ранкові пробіжки в супроводі улюбленої музики.

Щоб включити такий девайс, знайдіть на ньому кнопки управління:

 1. Натисніть на кнопку включення живлення. Всі вони будуть підписані, їх не переплутати;
  Натисніть і утримуйте кнопку живлення
  Натисніть і утримуйте кнопку живлення на навушниках JBL
 2. Утримуйте кнопку живлення доти, поки індикатор не засвітиться білим. Після цього навушники готові до об’єднання в пару;
 3. Далі переходимо до налаштувань телефону;
 4. Виберіть розділ «Bluetooth» та активуйте технологію;
  налаштування Bluetooth
  Відкрийте настройки Bluetooth
 5. Знайдіть ім’я моделі навушників в списку підключених по блютузу пристроїв і виберіть їх.

В налаштуваннях також можна скасувати створення пари або вибрати готовий профіль, налаштувати на використання при телефонних розмовах. Або активувати додаткові функції для кнопок, наприклад, перемикання треків кнопками регулювання гучності. Підключивши їх один раз, вам більше не потрібно буде налаштовувати їх при наступному включенні. Ви зможете використовувати їх, поки не видалите зі списку підключених в смартфоні.

Це цікаво: як підключити Аірподси до телефону Android.

Включення бездротової гарнітури JBL Tune 120 TWS

Навушники в такому вигляді, як представлені JBL Tune 120 TWS ще називаються «True Wireless», що приблизно перекладається, як «дійсно бездротові». Пристрій за своєю формою нагадує популярні AirPods від Apple.

Безпровідні навушники
Бездротові навушники від JBL

У них також є спеціальний кейс для зберігання і зарядки. З цим пристроєм проблем з використанням виникнути не повинно. Навушники завжди зберігаються в кейсі. І при його відкритті їх відразу ж можна виймати і користуватися.

Навушники
Навушники JBL

На самому футлярі є індикатор живлення, який говорить нам, що вони включені і готові до застосування. Коли рівень їх заряду буде гранично низьким, кейс повідомить вам про це особливим сигналом. Підключити на зарядку кейс бездротового девайса можна за допомогою USB кабелю. Він може бути підключений до ПК або інших пристроїв. Тривалість процесу повної зарядки кейса становить близько двох годин. Після чого ви зможете використовувати гарнітуру більше 4 годин безперервно. Таким чином, ми розібрали всі можливі способи, які допоможуть включити ваші бездротові навушники американського бренду JBL.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector