Як відрізнити оригінал від підробки Samsung Galaxy

«Samsung» — один з провідних виробників на ринку мобільних телефонів. Телефони даної компанії багато років відрізняються високою якістю, стабільністю, довговічністю своєї роботи. Але установка на гаджетах ОС «Андроїд» робить підробку телефонів не тільки можливою, але і неймовірно прибутковою. Вітчизняний ринок наповнений фейк девайсів даного виробника. Яким же чином відрізнити оригінал смартфона Samsung Galaxy від його підробки? І які способи для цього існують? Розповімо в нашому матеріалі.

Чим вигідна підробка гаджетів від Самсунг

Як ми вже згадували вище, установка на апаратах «Самсунг» операційної системи з відкритим кодом Android робить створення фейків неймовірно прибутковою справою.


«Самсунг» — один з найбільш копійованих брендів телефонів в світі

Китайські виробники масово створюють візуальні клони Samsung, встановлюють на них відповідну версію ОС Android, і продають фейки в безлічі країн, включаючи і Росію.

Фейк і оригінал
На фото фейк за 99 доларів зліва і оригінал за 999 доларів справа

Зазвичай підробки під Самсунг продаються в 1,5 — 2 рази дешевше своїх оригіналів. Зазвичай їх збувають з рук, в дрібних торгових точках типу кіосків на ринку, або через сайти оголошень типу Авито, ОЛХ і інших аналогів. Продавець пояснює низьку ціну необхідністю швидко отримати живі гроші ( «терміново гроші знадобилися»), продажем за непотрібністю ( «купив новий девайс, а цей не потрібен») та інші подібними причинами. При особистій зустрічі продавець часто поводиться нервово, бажає по-швидкому збути товар, а після отримання грошей безслідно зникає. Його телефон після здійснення операції виявляється недоступний.

На фото одна з підробок на Авито
На фото одна з підробок на Авито. Написи на задній нижній частині кришки у оригіналу відсутні. Оригінальна ціна товару в два рази більше.

Проте, існують ряд способів розрізнити оригінал Самсунг Галаксі і якісну підробку. Давайте розберемо доступні нам варіанти.

Це цікаво: Гугл Камера на Самсунг.

Яким чином відрізнити оригінал Samsung по IMEI телефону

Кожен телефон Samsung має свій унікальний номер IMEI. Це означає, що два або більше телефонів не можуть мати один і той же номер. Іноді номер IMEI розміщується на задній частині коробки телефону або записується на задній панелі гаджета.

код IMEI
Код IMEI виглядає приблизно так

Ви можете дізнатися номер IMEI вашого телефону Samsung Galaxy, набравши на телефоні код * # 06 #.

Для перевірки правильності IMEI вашого телефону використовуйте ресурс samsung.com.

Перевірте IMEI вашого телефону
Перевірте IMEI вашого телефону на сайті Самсунг

Оригінальні коди смартфонів Самсунг

Телефони Samsung розпізнають ряд кодів, які можна використовувати для перевірки начинки вашого девайса. Більшість цих кодів є у всіх справжніх апаратах. Якщо у вашому телефоні відсутні дані коди, тоді, можливо, ваш гаджет є підробкою.

Для перевірки наведених кодів перейдіть в номеронабиратель вашого телефону, і введіть коди, які ми вкажемо нижче. Пристрій перейде в секретний режим діагностики, і відобразить інформацію, пов’язану з гаджетом.

Коди: Призначення:
* # 0 * #Загальний тестовий режим Samsung.
* # 32489 #Інформація про шифрування.
* # Двісті тридцять дві тисячі триста тридцять одна #Тестовий режим Bluetooth.
* # 197328640 #Сервісний режим.
* # 12580369 #Інформація про пристрій і програмному забезпеченні.
* # +1234 #Перегляд ПО версії КПК, CSC, MODEM.
* # 0228 #Читання АЦП.
* # 7353 #Сервісне меню.

Код * # 7353 #
Код * # 7353 # відкриє перед вами сервісне меню телефону

Новий або відновлений телефон Samsung Galaxy

За допомогою системного коду ви можете перевірити, новий ваш телефон або відновлений. Перейдіть до номеронаберателю і введіть:

## 786 #

Відкриються дві командні кнопки, одна з них «View», а друга — «Reset». Натисніть на «View», після чого стане доступна інформація про ваш телефон. Подивіться параметр «reconditioned status» (статус відновлення). Якщо він встановлений на «No», значить телефон новий.

Це може бути корисним: Як перенести дані з телефону Samsung на Samsung.

Спосіб визначити справжність по екрану гаджета

Оригінальні телефони Samsung Galaxy мають яскраві кольори дисплея. Підробки ж відображають тьмяні, бляклі кольору.

Екрани підроблених комплектуючих
Екрани підроблених комплектуючих мають більш тьмяні кольори

Телефони-фейки також мають великий розрив між краєм екрану і самим мобільним телефоном.

Проведіть пальцями по екрану. Якщо екран по відчуттях більше схожий на пластик, ніж на скло, ваш телефон Samsung може виявитися фальшивим.

Системний інтерфейс підробленого Самсунга

Зверніть увагу на підписи до іконок і системний інтерфейс. Якщо переклад виконаний неякісно, ​​в написах зустрічаються безглузді фрази або ієрогліфи — перед вами підробка.

ієрогліфи
Якщо в інтерфейсі телефону зустрічаються ієрогліфи — тоді це може бути підробка

Про що може розповісти логотип Samsung

Логотип на підробленому телефоні відчувається пальцем, і його легко можна зняти з кришки.

Логотип Самсунг
Логотип Самсунг не повинен відчуватися або зніматися пальцем

Відмінності клавіш управління телефоном

Клавіші гучності і Home в телефонах-підробки мають незвичайні зазори на відміну від оригінальних телефонів Samsung.

Кнопка Home може розташовуватися не там, де вона зазвичай розташовується на стандартних девайсах корейського виробника, сидить не ідеально.

стан кнопки
Зверніть увагу на розташування і стан кнопки «Home»

Якою має бути камера в оригінальному смартфоні

Оригінальна камера телефону здатна видавати чітку фотографію з соковитими кольорами. У підробленому або клонувати телефоні Самсунг регулювання камери буде схожа на оригінальну, але якість зображення буде поганим.

Показники в тестінгових додатках Samsung Galaxy

Використовуйте бенчмарки рівня «Antutu» для визначення точних показників вашого гаджета в тестах, і порівняйте з заявленими показниками оригінального телефону. Істотний крен в сторону слабкості девайса говорить про його підробку.

Antutu
Використовуйте бенчмарки типу «Antutu» для перевірки продуктивності вашого пристрою

Коли використання NFC неможливо

Якщо у вашому смартфоні заявлена ​​робота технології «NFC», тоді активуйте цю опцію в налаштуваннях телефону, і випробуйте можливості даної технології в справі. Проблеми в її роботі або відсутність NFC можуть говорити про підробленому характер телефону.

NFC
Перевірте, чи працює на вашому телефоні NFC

Чи можна відрізнити оригінал від підробки по батареї

Якщо специфікація батареї не відповідає заявленій для даного телефону, то перед вами підробка. Непрямим ознакою може служити швидка розрядка вашого гаджета в процесі експлуатації.

батарея
Батарея також може виявитися підробкою

Справжність Самсунг Галаксі S7

Зазвичай підробки Самсунг Галаксі S7 зроблені з низькоякісного пластика, а внутрішні компоненти гаджета (використовуйте програму «AIDA64» для тестів) істотно відрізняються від заявлених в оригіналі. Підробка має всього 512 мегабайт пам’яті замість 4 Гб, слабку камеру на 5 мегапікселів і акумулятор всього на 2000 мАг.

Що може видавати підробку Samsung Galaxy S6

У разі даної моделі зверніть увагу на номер IMEI. Якщо у оригіналу він розміщений в формі наклейки на задній стороні коробки телефону, то у підробки він відсутній.

Також зверніть увагу на камеру. Об’єктив оригіналу якісно підігнаний, а в разі підробки це просто чорний очей.

Чорний очей
У фейковий телефону камера — чорний очей

Загальна якість пластику і скла на оригінальному девайсе на висоті. На підробці низька якість відчувається відразу. Підробка також має пам’ять і здатність екрану, що не відповідає оригіналу.

Різниця фейковий Самсунг Галаксі S5 і справжнього

Різниця між оригіналом і підробкою тут в логотипі. У фейк він відрізняється від стандартів бренду «Самсунг».

Це корисно знати: як встановити в гаджеті Самсунг фото на контакт.

висновок

Вище ми докладно розглянули, яким чином можна розрізнити оригінальний телефон Samsung Galaxy від китайської підробки. А також які критерії такого відмінності існують. Рекомендуємо купувати пристрої тільки у авторизованих магазинів або великих торгових мережах з усталеною репутацією. Покупки з рук за низькою ціною несуть ймовірність придбання підробки, яка не пропрацює у вас і пари місяців.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector