Як відбілити зуби в Фотошопі: два дієвих способу

Немає жодного сучасної людини, який би відмовився мати білосніжні зуби, а разом з ними дивовижну голлівудську посмішку. На жаль, не кожного природа наділила таким даром, тому доводиться вдаватися до різних засобів для штучного відбілювання зубів. Такі процедури проводяться в стоматологічних кабінетах, але вітаються вони не всіма людьми в силу різних обставин.

Багато хто прагне відбілити зуби хоча б на фотографіях, щоб випромінювати на них білосніжну усмішку. Зараз цього досягти легко, якщо скористатися можливостями Фотошопа. Початківцю залишається тільки попередньо вивчити, як відбілити зуби в Фотошопі.

Відбілити зуби в Фотошоп

Дізнайтеся, як самостійно зробити вашу посмішку білосніжною на фотографіях

процес освітлення

Фотошоп — унікальне програмне забезпечення, що дозволяє проводити різноманітні операції, спрямовані на зміну кольору, освітлення до потрібного тону. Існують два способи, що відрізняються один від одного технікою виконання. Перший полягає в освітленні, а другий — в відбілюванні. Якщо натуральні зуби самі по собі мають незначне потемніння, можна скористатися рекомендаціями досвідчених користувачів, як зробити білі зуби в Фотошопі, освітливши їх.

техніка освітлення

Спочатку слід відкрити зображення, яке буде піддаватися коригуванню. Оскільки всі дії зосереджуються лише на ділянці рота, зображення збільшують до тих пір, поки що обробляється область і не буде добре видно користувачеві.

Завантажте вашу фотографію

Наблизити або віддалити зображення можна шляхом натискання функціональних клавіш:

  • для наближення — одночасно затискаються дві клавіші: «Ctrl» і знак «плюс»;
  • для видалення — «Ctrl» і знак «мінус».

Після наближення корректируемой області до потрібних параметрів на панелі потрібно вибрати інструмент, іменований «освітлення». Програма запропонує визначитися з діаметром кисті. Найкраще використовувати кисть невеликого діаметра, щоб всі лінії можна було проводити акуратно, не зачіпаючи область ясен. Також важливо встановити середні тони на параметрі «діапазон» і позначку 30 на параметрі «експозиція».

Інструмент Освітлення (Dodge Tool)

Тепер залишається тільки обраним інструментом кілька разів провести по виділеній області. З кожним новим проходом виділена область буде ставати більш світлої. Досвідчені користувачі не рекомендують надмірно освітлювати зуби, оскільки моментально видасть стороннє втручання. Ніхто з тих, хто буде в подальшому переглядати фото, не повірить в білосніжну природність посмішки.

процес відбілювання

Якщо ж зуби у людини на фото мають потемніння упереміж з надмірною жовтизною, процес освітлення не дозволить отримати бажаний ефект, тому корисно ознайомитися з технікою відбілювання зубів в Фотошопі CS6.

До речі, можливості Фотошопа CS6 дозволяють зробити зуби не тільки білими, але і рівними, не мають ніяких естетичних вад.

техніка відбілювання

Спочатку також слід відкрити потрібне зображення, далі викликати режим маски. Після появи на екрані діалогового вікна необхідно встановити перемикач на параметрі «Виділені області».

Наступний крок полягає у виборі кисті і подальшому зафарбовуванні зубів. Важливо запам’ятати, що в цьому випадку зовсім не обов’язково педантично відслідковувати процес зафарбовування. Навіть якщо буде зачеплена частина губи, на якості майбутнього знімка це ніяк не відіб’ється.

Нанесення маски на фото

Після завершення зафарбовування потрібно вийти з режиму маски. Відразу після цього зафарбована область перетвориться в область виділення.

Далі слід на панелі інструментів «Корекція» вибрати шар «Кольоровий шар», що дозволяє здійснювати колірну корекцію.

Тепер, рухаючи повзунки, можна змінювати яскравість і насиченість кольору. Але такі зміни будуть стосуватися не тільки зубів, але ділянок, які були порушені при виділенні області, зокрема, ясен і губ.

Щоб уникнути таких небажаних наслідків, можна в програмі вказати, що всі зміни повинні стосуватися тільки жовтого кольору і його відтінків, оскільки саме жовтизну зубів хочеться усунути. Оскільки ясна і губи не пофарбовані в жовтий колір, тепер ніяким змінам вони не піддадуться.

Відбілювання маски з жовтим кольором

Тепер, коли виставлений жовтий колір, можна сміливо рухати повзунок яскравості, що дозволить моментально відбілити зуби. Якщо перестаратися, то відбілювання може виявитися надмірним, і корекція разу стане помітна. Тому повзунок краще пересувати незначно, зупинятися і візуально оцінювати отриманий результат.

Було і стало

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector