Що робити якщо вкрали аккаунт Steam

Одна з найбільш ваблять і затребуваних систем для злому — тут періодично практикуються не тільки різні хакери і зломщики, але також школярі та інші бажаючі проявити свою крутизну, надивившись тематичних фільмів. Плюс до цього — у користувачів тут можуть зберігатися непогані ігрові активи, які можна передати і заробити на чорному ринку. Але про все докладно, і не варто переживати — служба технічної підтримки тут працює оперативно і адекватно, відновлює не тільки обліковий запис, а й зазвичай навіть втрачені речі з неї.

Відновлення доступу

У разі злому аккаунт можна в Steam можна відновити.

Доводиться визнавати, що повністю захистити від можливого злому не здатна навіть найдосконаліша і функціональна система. Тому можливі випадки втрати своїх акаунтів і засобів навіть на рахунку в стім.

Як повернути вкрадений аккаунт Стим — що може вказувати на злом

Виявити факт злому свого логіна можна за листами на своїй електронній пошті. Якщо помітите в повідомленні, що в обліковий запис заходили з інших пристроїв, є привід задуматися. Також до підозр призводять втрати грошей на рахунку в своєму профілі, при нових діях тощо.

Що робити, якщо зламали Стим без доступу до пошти

Запитайте на свою адресу електронної пошти дані для відновлення пароля. Постарайтеся придумати до нього по можливості найбільш складний пароль. Щоб уникнути ймовірності повторного злому, слід для свого облікового запису передбачити мобільний аутентифікатор Steam Guard. Завдяки цьому значно зростає захист своїх даних в сервісі.

Встановити мобільний аутентифікатор

Зупинимо тепер увага на більш небезпечній ситуації, коли у зломщиків з’явився доступ не тільки до облікового запису Стим, але також і до електронної пошти, прив’язаною до нього. При зломі e-mail, прив’язаного до профілю, вони мають можливість зміни пароля від облікового запису. В такому випадку ви навіть не отримаєте можливості увійти до свого кабінету для виправлення ситуації. Якщо зломщики поки не встигли змінити пароль до електронної пошти, постарайтеся зробити це швидше за них.

Зміна e-mail

Але не варто впадати у відчай також в ситуації, коли при зломі втратили доступ і до e-mail. Якщо прив’язаний e-mail до номера мобільного телефону, можна відновити доступ за допомогою SMS. Якщо ж прив’язки до мобільного номеру не було, то треба буде звернутися за допомогою в службу підтримки Стим.

Звернення на підтримку

Для підтвердження належності свого профілю доведеться надати відповідні докази. Для цього підійдуть скріншоти з кодами активації ігор, які прив’язані до акаунтів, при цьому дані коди повинні знаходитися на коробочках придбаних продуктів. Також адміністраторами сервісу можуть запитуватися додаткові чинники і докази.

Після того як співробітники технічної підтримки повністю переконалися в приналежності зламаного профілю, вам, буде повернуто доступ до нього. В такому випадку буде проводитися зміна пароля. Співробітники технічної підтримки також запропонують вказати адресу безпечної електронної пошти, прив’язаною до профілю.

Як повернути вкрадений аккаунт Steam через службу підтримки

У разі втрати свого ігрового профілю не варто панікувати. Просто постарайтеся по можливості звернутися за допомогою в службу підтримки, надавши весь список запитаних доказів. Як правило, термін відповіді залежить від ступеня завантаженості операторів проекту. У більшості випадків для цього буде достатньо одного-двох днів, особливих складнощів з відновленням не виникає.

Що робити якщо зламали Steam і вкрали ігрові предмети

У такому випадку для відновлення слід скористатися допомогою служби підтримки. Для цього переходимо в категорію питань: «Обмін / Ігрові предмети», потім «Викрадені предмети».

звернення

Що робити, якщо служба підтримки не відповідає

Потрібно набратися терпіння. Питання в стім НЕ буде залишатися без відповіді. Всіма питаннями по відновленню облікового запису займаються фахівці служби підтримки, не потрібно соромитися звертатися до них за необхідною допомогою.

Нам залишається тільки побажати лише не стикатися з подібними проблемами і радіти досягненню своїх нових успіхів. Ми зупинили увагу на простих і ефективних способах для відновлення доступу. Головне в такому випадку — не боятися і не панікувати. Але і час втрачати не потрібно — по можливості постарайтеся швидше звернутися за допомогою в технічну підтримку сервісу, щоб повернути свої активи і можливості для захоплюючої гри і роботи в подальшому.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector