Як видалити Viber з комп’ютера? кращий метод

Додаток Виберіть — це захоплююча система, яка забезпечує клієнтам вчинення нескінченних безкоштовних дзвінків і відправлення текстових повідомлень друзям і знайомим.

видалити Viber
Існує кілька способів видалити Вайбер з ПК

Крім цих якостей, творці програми вражають своїх фанатів можливістю твори комунікацій в колективних чатах між абонентами або здійсненням листування в відкритих чатах мережі Інтернет.

Видалення програми може привести до видалення історії листування. Якщо потрібно перевстановлення системи, створіть резервну копію документа з історією листування перед тим, як видалити програму.

Якщо у вас є Ipad, тепер ви можете встановити Viber на Ipad безкоштовно, за посиланням.

Два методу як видалити додаток Вайбер з комп’ютера

Якщо у вас з’явилася необхідність видалити зі свого персонального комп’ютера програму Виберіть, зробити це досить просто. Вам потрібно скористатися подальшими рекомендаціями:

  • При натисканні на кнопку «Пуск», Оберіть «Панель управління».
  • У виниклому вікні Панелі управління здійсните натискання на розділ «Програми та засоби», в якому можна видаляти додатки.
  • Надалі вікні з переліку програм, які були встановлені на вашому персональному комп’ютері, знайдіть Виберіть. Зробити це досить просто, вам допоможе значок програми.
  • Клацніть по назві програми, а далі натисніть на кнопку «Вилучити», яка розміщена в верхній частині списку.
  • Ви видалили Виберіть зі свого персонального комп’ютера. Однак майте на увазі, що ваш обліковий запис зберігається в системі, яка встановлена ​​на інших пристроях, наприклад, на вашому гаджеті.

видалити Вайбер
Ви можете видалити Вайбер через панель програм

Ви можете використовувати і ще одним методом видалення програми Виберіть з вашого персонального комп’ютера. Здійсніть покроково подальші рекомендації:

  • Пошукайте на своєму комп’ютері папку, в яку ви встановили програму Виберіть. З цією метою можна натиснути правою кнопкою миші по значку Виберіть, далі відшукати «Властивості» і подивитися місцезнаходження додатки.
  • Зайдіть в дану папку.
  • Пошукайте документ, який називається uninstall.exe.
  • Запустіть цей документ від імені Адміністратора. Для цього вам слід натиснути на документ uninstall.exe правою кнопкою миші, а далі вибрати «Запуск від імені адміністратора».
  • Через певний час (кілька секунд) система Виберіть на вашому персональному комп’ютері буде видалена. Обліковий запис, також, як і в першій версії видалення програми, буде автоматично збережена на інших пристроях.

видалити Вайбер
Видалення Вайбер під силу будь-якому користувачеві ПК

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector