Як вибрати підставку для ноутбука з охолодженням

Наслідком перегріву ноутбука можуть стати серйозні наслідки для будь-якого гаджета — від постійного зависання операційної системи до критичних порушень в роботі комп’ютера. Для ефективної профілактики таких проблем, значно продовжуючи термін служби техніки, обов’язково слід подбати про покупку підходящої підставки.

Підставка для охолодження ноутбука

Різновиди підставок для ноутбуків

Сучасний ринок приємно дивує великою кількістю рішень і корисних аксесуарів для комфортної та стабільної роботи на ноутбуці. Таким явним прикладом стає підставка для нього. Вона може бути звичайною або охолоджуючої.

Стандартна модель без кольорів в пристрої здатна впоратися з проблемою лише частково. Тому при роботі з більш-менш потужним комп’ютером настійно рекомендуємо подбати про наявність саме охолоджуючої підставки.

Для забору повітря використовуються отвори внизу конструкції. Між столом і днищем комп’ютера зберігається дуже невелику відстань, тому стандартної вентиляції практично завжди виявляється недостатньо. Домогтися необхідного ефекту вдасться за рахунок відповідної охолоджуючої підставки.

Як правило, для виготовлення підставок кращий алюміній — міцний і надійний матеріал. Цей метал здатний ефективно поглинати тепло, з передачею прохолоди по всьому днищу ноутбука.

підставка для ноутбука з охолодженням

підставка для ноутбука з охолодженням

Стандартні ноутбуки виконуються з діагоналлю 15,4 дюйма, алюмінієва підставка під такі розміри в середньому буде важити 1 кг. Якщо такий варіант здається занадто важким для повсякденної роботи, можна скористатися пластиковим аналогом. Така модель виявляється набагато легше, з широким вибором кольорової палітри, хоча і ефект безпосередньо охолодження при цьому менше.

Основні секрети ідеальної покупки

Перш за все, слід визначитися з відповідним типом пристрою. Представлені такі підставки в двох основних категоріях — мають пасивне і активне охолодження. При роботі з пасивним варіантом кольорів в конструкції немає, а в активних вся робота побудована саме на них. Моделей з пасивним охолодженням буде достатньо лише для підтримки поточної температури для не самих продуктивних комп’ютерів.

А також обов’язкового уваги заслуговують розміри обраній підставки. Якщо вона занадто маленька, то навряд чи здатна буде передавати достатнє охолодження по всій поверхні комп’ютера. І також навряд чи підійде варіант з дуже великими моделями, з ними буде дуже незручно працювати.

Уваги заслуговують і два інших ключових параметра — у вигляді потужності пристрою і рівня шуму. Чим потужність кольорів в комплектації підставки буде вище, тим вдасться забезпечити більш ефективне охолодження. Якщо перегрів у ноутбука досить невеликий, цілком можна обмежитися золотою серединою між продуктивністю і шумом. Але для значного охолодження краще переконатися у використанні потужних кольорів, нехай їх робота і супроводжується шумом.

Додаткові нюанси покупки

Важливо пам’ятати — безліч вентиляторів в комплектації ще не стає ознакою високої якості пристрою. Оптимальним рішенням стане варіант з одним-двома потужними кулерами. А ось пристрої з чотирма щодо малопотужними кулерами виявляться неефективними. Та й високий рівень шуму в такому випадку зробить повсякденну роботу не дуже комфортною.

При всій безумовній важливості технічних параметрів і функціоналу пристрою про дизайнерському виконанні також не варто забувати. Сучасний ринок може запропонувати велику кількість колірних і дизайнерських рішень, кожен отримує можливість проявити свою індивідуальність і гармонію при доповненні інтер’єру.

Підставка для охолодження ноутбука

Підставка для охолодження ноутбука

Достатньо лише виділити трохи часу і визначитися з особистими уподобаннями і завданнями, після чого переглядати доступні дизайнерські рішення на сайтах постачальників або в магазинах. На вибір справжнім естетам також доступні практичні моделі з авторським дизайном і ефектною світлодіодним підсвічуванням, поруч інших корисних опцій і елементів.

Сучасний ноутбук — корисний і компактний помічник в різних життєвих ситуаціях, дозволяючи завжди залишатися на зв’язку і вирішувати робочі питання в будь-якій життєвій ситуації. Тому обов’язково слід продумати ефективну турботу про його стабільної і продуктивної роботи без перегріву — представлені в статті критерії і принципи вибору допоможуть визначитися з відповідною підставкою під свої завдання.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector