Як вибрати кращі програми для пошуку роботи — версія Роскачества

Російська система якості (Роскачество) опублікувала результати тестування Android-додатків в категорії «робота». За час дослідження експерти відгукнулися на тисячі вакансій і оцінили кожен сервіс по сотні показників. Стандарти оцінки були розроблені спільно з вітчизняними та світовими організаціями в області тестування та стандартизації програмного забезпечення. В процесі їх розробки було використано шість міжнародних стандартів ISO, методики і керівництва з розробки інформаційних продуктів таких організацій, як AQaA, Apple, Google, OWASP та інших.

Найбільше число функцій реалізовано у додатків «Оголошення Avito», «Росработа: Робота і вакансії», Freelancer — Hire Find Jobs, Fiverr — Freelance Services. Найзручніший пошук вакансій відзначений у «Пошук роботи на Monster», «Робота, вакансії на Superjob», «Робота в Росії», Job Search, Salaries Reviews, «Indeed Робота». Звертаючись до пошуку в цих додатках, ви точно отримаєте те, що просили, а не те, що ваш смартфон сам «захотів».

Вищі бали за параметрами пошуку, розміщення і редагування вакансії отримали «Оголошення Avito», «Росработа: Робота і вакансії», Fiverr — Freelance Services, Freelancer — Hire Find Jobs, JOB TODAY — jobs in 24hrs, YouDo. Додаток «Яндекс.Работа» не дозволяє створювати резюме або розміщувати вакансії, проте це успішно компенсується можливістю відразу зателефонувати роботодавцю, вибравши відповідну пропозицію.

Практично всі програми повністю відповідали заявленим функцій, винятком стали «Работа.ру — Пошук роботи» і «Робота та вакансії — Jobrapido», через некоректну роботу яких повністю перевірити заявлену функціональність не вдалося.

Найбільш продуктивними додатками виявилися «Работа.ру — Пошук роботи», «Оголошення — З рук в руки», а також англомовні програми Totaljobs Job Search і JOB TODAY — jobs in 24hrs. Найменшу оцінку серед протестованих програм отримало «Робота та вакансії — Jobrapido» через дуже довгого часу запуску і більш великого в порівнянні з конкурентами обсяг використаної пам’яті додатком. Найзручнішими були визнані російськомовні «Робота, вакансії на Superjob» і «Пропозиції про роботу» від Trovit, а також англомовні Reed.co.uk Job Search і Job Search, Salaries Reviews. Найменші бали за зручність використання отримали додатки «Робота та вакансії — Jobrapido» і «Оголошення FarPost».

Загальний рейтинг додатків з оцінкою за 5-бальною шкалою:

— Оголошення Avito (Avito.ru) — 4,8672
— Яндекс.Работа (Яндекс) — 4,7921
— Робота, вакансії на Superjob (SuperJob) — 4,7100
— Freelancer — Hire Find Jobs (Freelancer.com) — 4,6624
— Job Search, Salaries Reviews (Glassdoor) — 4,5988
— Пошук роботи на HeadHunter (HeadHunter) — 4,5557
— Оголошення FarPost (FarPost) 4,5553
— Росработа: Робота і вакансії (Rosrabota) — 4,5315
— Пропозиції про роботу (Trovit) — 4,5103
— Fiverr — Freelance Services (Fiverr) — 4,4435
— Пошук роботи (neuvoo) — 4,4137
— Все вакансії (Careerjet) — 4,4119
— Пошук роботи на Monster (Monster Worldwide) — 4,4103
— бек-офісу PROFI.RU (PROFI.RU) — 4,3576
— YouDo (YouDo) — 4,3474
— reed.co.uk Job Search (reed.co.uk) — 4,3234
— Jora Job Search (Job Seeker Pty) — 4,3090
— Indeed Робота (Indeed Jobs) — 4,3075
— Робота в Росії (Федеральна служба з праці та зайнятості) — 4,2832
— Робота і вакансії Зарплата.ру (НГС Технології) — 4,2699
— JOB TODAY — jobs in 24hrs (JOB TODAY) — 4,2339
— Робота, вакансії Карьерист.ру (Карьерист.ру) — 4,2336
— Totaljobs Job Search (Totaljobs) — 4,2277
— Upwork — Get more done (Upwork Global) — 4,1499
— Оголошення — «З рук в руки» (Pronto-Moscow) 4,1245
— Работа.ру — Пошук роботи (RDW Media) — 3,8509
— Pабота і вакансії — Jobrapido (Jobrapido) — 3,1305

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector