Як в Вайбере відправити пісню фото або файл

Здійснення дзвінків за кордон на інші оператори тепер стало можливим і безкоштовним при наявності такої програми, як Viber і підключення до мережі інтернет. Навіщо витрачати кошти на послуги мобільних операторів, якщо існує така можливість?

ІТ технології крокують гігантськими кроками вперед і сьогодні просто дивують своїми можливостями. Якщо пару років назад здійснення дзвінків за допомогою Skype було чимось неймовірним, то сьогодні аналогових додатків досить багато.

Про один з таких додатків хочеться сьогодні поговорити — воно відкриває грандіозні можливості для комунікацій між користувачами по всій земній кулі і при цьому є абсолютно безкоштовним.

Як відправити фото і картинки
Як відправити фото і картинки

Сенс додатки полягає в тому, що після завантаження його на свій апарат, Ви отримаєте можливість здійснення дзвінків на телефон за допомогою інтернету на будь-який номер або на аккаунт користувача в даній програмі.

Дзвонити дуже зручно, мережа відмінна та й немає необхідності турбується про роумінг і величезних тарифах на дзвінки за кордон, якщо Вам необхідно часто туди дзвонити.

Просто під’єднується до 3G інтернету або мережі WiFi і телефонуйте користувачам хоч в США, розмовляєте, ведіть переписку, кидаєте один одному зображення і відео ролики.

Щоб відправити фото або картинку на комп’ютері натисніть на значок:

Як відправити файл
Як відправити файл

Перше, що привертає в даній програмі, це легкий інтерфейс і багато можливостей. Наприклад, навіть якщо Ви раніше не використали додатки такого типу, Вам буде легко розібратися в ньому, ви будете відправляти повідомлення в чатах або здійснювати дзвінки.

Це величезна перевага, так як довгий звикання до додатка викликає у певних людей неприємне відчуття. Та й широкий спектр можливостей теж приємно здивував — в основному все, що потрібно від повноцінної мобільного зв’язку, тільки у вигляді додатку.

Наприклад, можна переглядати всі пропущені й отримані дзвінки на своєму номері — це досить зручно, так як немає необхідності виходити з програми і переглядати це в стандартному режимі. Та й синхронізація між контактами телефону також приємно дивує і радує.

Налаштування
Налаштування

Ще однією перевагою програми є можливість здійснення дзвінків. Тут вони поділяються на два види — дзвінки за допомогою додатка і дзвінки по GPS.

натиснути плюс
натиснути плюс

Якщо у того, кому Ви бажаєте зателефонувати, є вже додаток Viber і він підключений до мережі — дзвінок виробляється і Ви будете спілкуватися по інтернету абсолютно безкоштовно. Якщо ж додатки у користувача немає, тоді можна зателефонувати за тарифом вашого оператора.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector