Як в Вайбере подивитися місце розташування співрозмовника

Додаток Viber має безліч корисних функцій, що спрощують спілкування і роблять комунікацію зручною і повноцінною. На даний момент воно вже встигло завоювати величезну кількість шанувальників, однак не всі знають, як в Вайбере подивитися місце розташування співрозмовника.

Визначення геолокації є однією з найбільш цікавих функцій, якими володіє цей месенджер. Завдяки їй можна сповістити співрозмовника про своє поточне місцезнаходження, а також ознайомитися з його положенням на карті світу.

Яким чином включається геолокація?

Для тих хто не в курсі як визначити місце розташування людини за Viber, слід знати що це додаток використовує інформацію, отриману безпосередньо з точок доступу Wi-Fi, тому похибка у встановленні точної дислокації вашого співрозмовника може коливатися в діапазоні від 1,5 до 100 метрів.

У тому випадку, якщо позиціонування здійснюється через GPS датчики, то похибка набагато менше, проте в умовах використання геолокації через GPS такі перешкоди як стіни, перегородки та інші перешкоди можуть значно спотворювати передається сигнал.Як в Вайбере подивитися місце розташування

Якщо ви хочете, щоб співрозмовник отримав інформацію про вашому поточному місцезнаходження через месенджер Вайбер, то для цього необхідно:

  • Надіслати йому якесь повідомлення, включивши перед цим функцію геолокації.
  • Для цього заходите в переписку з тим співрозмовником, з яким ви збираєтеся розкрити своє місце розташування.
  • Безпосередньо у вікні, в якому відбувається листування, справа розташована кнопка з зображенням невеликий стрілочки (знаходиться поруч з клавішею, яка відповідає за відправку повідомлень).

Натиснувши на цю кнопку, після кожного повідомлення, відправленого даному абоненту, він буде отримувати прикріплені координати з вашої геолокації.

Відключається дана функція аналогічним чином натисканням на клавішу з зображенням стрілочки.

Як в Виберіть подивитися місце розташування співрозмовника

Якщо ви хочете знати, де знаходиться ваш співрозмовник і відстежувати його місце розташування, то він повинен виконати на своєму пристрої такий самий алгоритм, який описаний вище. Після всіх вироблених маніпуляцій ви будете отримувати досить точну інформацію про його поточної геолокації подібним чином.

Надіслати розташування в Viber
Надіслати розташування в Viber

Так що якщо ви або ваш друг заблукаєте в лісі або в горах, то ви зможете дізнатися місце розташування з точністю до декількох десятків метрів і повідомити про це рятувальникам, а тому користь подібної функції, як говориться, у наявності.

Як дізнатися геолокацію в Вайбере на Iphone

В цілому визначення місця розташування співрозмовника на Iphone здійснюється подібним чином, однак на продуктах від Apple присутня одна відмінність в функціоналі, що дозволяє відправляти помилкові дані про вашу поточної геолокації.

Для цього необхідно зайти в додаток Location Spoofer і в списку, вказати помилкове розташування. Можна вибрати пункт, який носить недвозначне назву «Обманювати завжди», або навпаки вказати в настройках «Не обманювати ніколи».

Місцезнаходження Вайбер
Місцезнаходження Вайбер

Також можна вибрати, які програми будуть отримувати інформацію про вашому поточному місцезнаходження.viber-mestopolojenie

Це часто буває актуально під час скачування різноманітних програм і додатків, які мають територіальні обмеження по вільному поширенню.

На цьому, власне, все, тепер ви чудово обізнані про те як в Виберіть подивитися місце розташування співрозмовника, проте не варто забувати, що хоча цей месенджер вважається надійним, іноді він може і «брехати», даючи неправдиву інформацію про геолокації через «зависання» або інших збоїв.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector